مرکز خرید پتو نوزادی گل برجسته مرینوس

مرکر خرید پتو نوزادی در تهران عرضه کننده انواع مختلف پتو نوزادی گل برجسته در کیفیت های عالی است. یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید پتو، شرکت پتو مرینوس ترکیه است که در طی سال های اخیر محصولات خود را به بازار های ایران وارد کرده و از استقبال خوبی برخوردار شده است.

شرکت مرینوس در زمینه های مختلفی فعالیت دارد و مدل هایی مثل خزر، مسافرتی و… را تولید می کند. ما می خواهیم در این مقاله اطلاعاتی در زمینه پتو نوزادی مرینوس به شما بدهیم.

والدین برای خرید پتو نوزادی باید ملاک هایی مثل: پرز ندادن پتو، عدم ایجاد حساسیت و ثبات رنگ و کیفیت در اثر شستشوی زیاد را مد نظر قرار دهند. به نظر می رسد که با توجه به رضایت خریداران از پتو نوزادی مرینوس، این محصول توانسته این امتیاز ها را کسب کند.

مرکز خرید پتو نوزادی

مرکز خرید پتو نوزادی

شرکت مرینوس در شهر زیادی نمایندگی فعال دارد و علاوه بر آن سایت های مختلفی نیز هستند که می توانند به صورت غیر حضوری به شما خدمت ارایه دهند. مدل های مختلف پتو نوزادی مرینوس شامل: گل برجسته، بافتنی، کلاسیک، بالن، سه بعدی و… هستند.

خرید پتو نوزادی با قیمت ارازن

خرید پتو نوزادی با قیمت ارازن

اگر به دنبال پتوی ارزان قیمت هستید،نوع ساده ی پتو نوزادی مرینوس از پایین ترین قیمت برخوردار است. مدل های مختلف این پتو که در بالا ذکر شد، هر کدام دارای قیمت متغاوتی هستند. علاوه بر این خرید پتو به صورت عمده، باعث کاهش در قیمت می شود.

لیست قیمت پتو نوزادی دخترانه و پسرانه

لیست قیمت پتو نوزادی دخترانه و پسرانه

کارخانه مرینوس در تولید پتو نوزادی خود، از بهترین متریال بهره می برد و با این وجود نسبت به دیگر شرکت ها قیمت بسیار مناسبی دارد. پتو های نوزادی گل برجسته مرینوس در طرح های شاد دخترانه و پسرانه، بدون هیچ گونه پرز و حساسیت دهی، استفاده از الیاف طبیعی در تولید و ضمانت ثبات رنگ آماده ارسال به شهر های مختلف هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما