پتو دونفره نرمینه قیمت روز کارخانه

پتو دونفره نرمینه قیمت مناسبی را برای فروش عمده در بر دارد. با توجه به همکاری شرکت پاندا به عنوان نماینده پخش مستقیم انواع پتوهای تولید شده از سوی کارخانه نرمینه، قیمت‌های فروش تمامی محصولات تولید شده از کارخانه نرمینه توسط مرکز پاندا با نرخ های بسیار استثنایی همراه است.

پتو دونفره نرمینه قیمت روز کارخانه

تنوع پتو نرمینه گل برجسته

شما می ‌توانید پتوهای نرمینه را در ابعاد تک نفره و دو نفره با طرح هایی بسیار زیبا و به روز با نقوش گل برجسته از طریق شرکت پاندا خریداری کنید.

کارخانه نرمینه با تولید انواع مختلف پتو توانسته است زمینه خرید پتوی کیفیت و قیمت مناسب را برای تمامی افراد کشور با هر بودجه مالی فراهم آورد.

با توجه به همه شمول بودن محصولات تولیدی این کارخانه باید گفت که شرکت پاندا توانسته است نرخ های فروش انواع پتوهای کودک، نوجوان و بزرگسال را با قیمت درب کارخانه در تمامی نقاط مختلف کشور با بهترین باربری ارسال نماید.

تنوع پتو نرمینه گل برجسته

صادرات انواع پتو نرمینه

پتو نرمینه در مدل های مختلفی تولید شده است، بنابراین از نظر شکل ظاهری متفاوت هستند. پتوهای تولیدی کارخانه نرمینه جهت فروش در بازارهای صادراتی نیز توانسته ‌اند با مناسب ترین قیمت ها برای عبور از مرز آماده شوند. بنابراین این مدل پتو با داشتن بازار فروش صادراتی عالی در کشورهای همسایه به عنوان یک محصول پرسود شناخته شده است.

صادرات انواع پتو نرمینه

پتو دونفره نرمینه قیمت مناسب

پتوهای دونفره با امکان استفاده به عنوان روتختی در ابعاد ۲۴۰ در۲۲۰ سانتی متر به عنوان یک پتوی بزرگ می تواند با طرح های بسیار زیبا جلوه بخش هر اتاق خواب با هر سلیقه ای باشد.

شما می توانید این مدل پتو را با قیمت های ویژه فروش آنلاین شرکت پاندا دریافت نمایید.

با توجه به تفاوت قیمت های فروش پتوهای تولید شده بر اساس نرخ مواد اولیه مورد استفاده روزانه در تولید، قیمت‌های فروش عمده به صورت مستقیم از کارخانه بر اساس آخرین تغییرات اعلام می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما