مرکز عمده فروشی پتوی نیکوبافت الماس دونفره

پتوی نیکوبافت الماس یکی از پتوهای بسیار زیبا و با کیفیت می باشد که از سوی کارخانه در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

پتوی الماس مدلی است که در کنار سایر انواع مدل های تولید شده با نام‌های مختلف از کارخانه در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

خریدارانی که می‌خواهند محصولی را به صورت مستقیم از کارخانه نیکو بافت دریافت نمایند می توانند مدل الماس را به عنوان یک پتوی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنند.

مرکز عمده فروشی پتوی نیکوبافت الماس دونفره

پتوی نیکوبافت الماس

توجه به طرح های متنوع و رنگ بندی گوناگون این مدل موجب شده است تا هر خریداری بتواند بر حسب سلیقه خود اقدام به سفارش برای خرید عمده به صورت مستقیم از کارخانه نماید.

پتوهای تولید شده با مدل الماس در ابعاد تک نفره و دو نفره می باشند که با قیمت های متفاوت آماده فروش می باشند.

پتوی نیکوبافت الماس

قیمت خرید پتو الماس از عمده فروشی

شرکت پاندا یکی از مراکز تأیید شده از سوی کارخانه برای فروش عمده محصولات می باشد. با توجه به اینکه مدل الماس یکی از مدل های پرفروش از این کارخانه محسوب می شود شرکت پاندا توانسته است جدیدترین طرح های تولید شده از این مرکز را با قیمت درب کارخانه در دسترس خریداران در سراسر کشور قرار دهد. قیمت های اعلام شده از سوی کارخانه به دلیل افزایش قیمت مواداولیه با افزایش قیمت همراه می باشد.

قیمت خرید پتو الماس از عمده فروشی

خرید عمده پتو الماس در ابعاد دو نفره

پتوی الماس از باکیفیت ترین و زیباترین پتوهای تولید شده از سوی شرکت نیکوبافت می باشد. ابعاد پتوی دو نفره ۲۲۰ در ۲۱۵ سانتی متر می باشد و با وزن ۴ کیلوگرم همراه با بسته بندی آماده فروش به صورت عمده به تمامی مراکز مختلف کشور توسط شرکت پاندا می‌باشد.

باید گفت که جنس این پتو از پلی استر بوده و امکان شستشوی آن در لباسشویی وجود دارد. جهت اطلاع از قیمت عمده این محصول می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما