دفتر فروش پتو نرمینه یک نفره مدل نسیم

دفتر فروش پتو نرمینه یکی از راه های خرید پتو به صورت مستقیم از کارخانه می‌باشد. کارخانه تولیدی نرمینه با توجه به تولیدات مختلفی که از انواع پتو دارد، توانسته است پتوهایی را تولید نماید که نسبت به ابعاد، مناسب برای نوزادان، کودک، نوجوان و بزرگسال با طرح های مختلف و کیفیت های گوناگون می باشد.

کارخانه تولیدی پتو نرمینه با تولید انواع مختلف پتو تک لایه و دو لایه با جدیدترین طرح ها به صورت گل برجسته توانسته است نامی درخشان نسبت به تولید پتوی ایرانی داشته باشد.

دفتر فروش پتو نرمینه یک نفره مدل نسیم

دفتر فروش پتو نرمینه

دفتر فروش پتوی نرمینه یکی از راه های پاسخگویی به ثبت سفارشات شما برای خرید عمده می باشد. مدل نسیم از پتوهای با کیفیت تولید شده از کارخانه نرمینه می باشد که در ابعاد یک نفره و دو نفره تولید می گردد. شرکت پاندا یک مرکز تایید شده برای فروش عمده پتوی نرمینه می باشد. مدل نسیم را  می توانید از طریق این مرکز تنها با یک تماس دریافت نمایید.

دفتر فروش پتو نرمینه

پتو تک نفره نسیم از کارخانه نرمینه

پتوهای تک نفره نسیم در ابعاد ۲۱۰ در ۱۵۰ سانتی متر و با وزن ۱۹۰۰ گرم تولید شده اند. پتو نسیم یکی از با کیفیت ترین پتوهای تولید شده از کارخانه نرمینه می باشد که با جنس پلی استر تولید شده است این پتو بدون ایجاد حساسیت می تواند مورد استفاده هر شخصی قرار بگیرد.

این محصول با امکان شستشو با دست و ماشین لباس شویی می تواند حفظ کیفیت خود را داشته باشد.

پتو تک نفره نسیم از کارخانه نرمینه

خرید بهترین قیمت پتو نسیم

پتوهای تولید شده از کارخانه نرمینه با بهترین قیمت می توانند با پخش عمده در اختیار اشخاص مخلف قرار بگیرند. گروه بازرگانی پاندا با توجه به انتخاب مشتریان برای تهییه پتو نسیم توانسته است رنگبندی کامل این محصول را با بهترین کیفیت با بسته بندی شیک بارگیری نماید. بارگیری از سوی کارخانه و بدون واسطه انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما