حراج انواع تشک بازی نوزاد ایرانی

حراج انواع تشک بازی نوزاد ایرانی به عنوان یک موقعیت خوب برای پخش کنندگان تشک در بازار می باشد که می توانید مدل های مختلفی را در این سایت، برای خرید عمده خود انتخاب نمایید.

تشک های بازی به عنوان یکی از انواع تشک های مخصوص سیسمونی نوزاد می باشد که با مدل ها و ایده های گوناگونی، تولید و عرضه می شود.

برخی از تشک های بازی، به صورت موزیکال طراحی شده اند و رنگ های شاد و جذاب آن نیز عاملی برای ایجاد یک فضای دلچسب برای خواب نوزادان خواهد بود.

تشک بازی مستلا مدل پروانه

تشک بازی مستلا مدل پروانه

یکی از جذاب ترین مدل تشک های نوزادی برای بازی، طرح پروانه می باشد که طراحی و تولید این نوع تشک ها از جنس فوم بوده و ابعاد آن نیز 62*62*6 سانتی متر است.

با توجه به اندازه و کارایی تشک های فوق، برای رده سنی تا شش ماه مناسب است و در تولید آن از رویه پلی استر پنبه ای استفاده شده است.

این نوع تشک ها با دارا بودن پنج عدد عروسک آویز موزیکال، به خوبی می تواند نوزادان را مشغول نماید.

تشک بازی موزیکال طرح زرافه

تشک بازی موزیکال طرح زرافه

یکی از دیگر طرح های جذاب تشک های ارائه شده به بازار، مربوط به تشک های طرح زرافه می باشد و از ویژگی های بارز آن ها می توان به موزیکال بودن آن اشاره نمود.

در تولید این نوع تشک ها، از پنج عدد عروسک آویز به همراه یک عدد عروسک موزیکال استفاده شده است و رده سنی که می توانند از این نوع تشک ها استفاده نمایند، 0 تا 36 ماه است چرا که با ابعاد صد سانتی متری تولید شده اند.

وزن این نوع تشک های فانتزی پولیشی که قابلیت شستشو نیز دارند، 1.45 کیلوگرم است.

تشک بازی نوزاد

حراج انواع تشک بازی نوزاد ایرانی

در حال حاضر متنوع ترین مدل تشک های نوزادی برای بازی و سرگرمی تولید شده اند که فروش عمده آن ها را در این سایت، امکان پذیر نموده ایم.

این فرصت همکاری می تواند به شما مشتریان، بهترین شرایط را برای ثبت سفارش جدیدترین مدلها و خرید عمده تشک ها بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما