سفارش بالش فانتزی عروسکی از تولیدی پاندا     

سفارش بالش فانتزی با طرح های گوناگون از حیوانات، باب اسفنجی، مینیون، کیتی، فیل و… در شرکت پاندا جهت تولید در تعداد درخواسی انجام می گیرد.

ایده خلاقانه تولید بالش های فانتزی به دلیل کیفیت دوخت و نیز استفاده از طرح های بسیار جذاب موجب شده است که با فروش بسیار بالایی برخوردار باشد. شرکت پاندا امکان دسترسی تمامی خریداران عمده در کشور را به محصولات تولید شده در کارگاه های برتر در کشور را امکان پذیذ نموده است.

سفارش بالش فانتزی عروسکی از تولیدی پاندا     

سفارش بالش فانتزی

با توجه به تنوع طرح های تولید شده از بالش فانتزی، می توان بر اساس گروه سنی مختلف و نیز کیفیت پارچه های مختلف طرح های گوناگون این بالش های زیبا را به صورت مستقیم از تولیدی خریداری نمایید.

همچنین سفارش شما جهت تولید بالش های عروسکی با پارچه های مخمل، نمد، نخ و…  در شرکت پاندا انجام می گیرد. دریافت اطلاعات قیمت روز از بالش های عروسکی بر حسب نوع پارچه به کارگرفته شده در دوخت توسط کارشناسان بخش فروش اعلام می گردد.

سفارش بالش فانتزی عروسکی از تولیدی پاندا     

فروش عمده بالش کوسن فانتزی عروسکی

خلاقیت در تولید انواع مختلف بالش های فانتزی موجب شده است تا خریداران بتوانند با توجه به تنوع این نوع از بالش های عروسکی انواع مختلف این بالش های زیبا را قیمت های بسیار مناسب خریداری نمایند. این قیمت های مناسب با تنوع طرح ها از طریق شرکت پاندا می‌تواند منجر به تکمیل خرید عالی شما شود.

سفارش بالش فانتزی عروسکی از تولیدی پاندا     

تولید بالش عروسکی فانتزی

تولیدات بالش های فانتزی بر اساس سایز های مختلف از کوچکترین مقدار که به عنوان کوسن تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد تا سایزهای بزرگ آن متناسب با نوع استفاده و الیاف های بسیار مرغوب به عنوان یک بالش بسیار نرم برای خواب مورد استفاده قرار بگیرد.

بالش های فانتزی را می‌توانید با پارچه های مخمل، نمد و … به صورت مستقیم از تولیدی ها به صورت ثبت سفارش آنلاین در شرکت پاندا خریداری نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما