لیست قیمت پتو مارک الماس دونفره

قیمت پتو مارک الماس ، از مناسب ترین قیمت ها در بازار برای پتو می باشد. بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را در پتو های مارک الماس می توانید مشاهده کنید که در طرح و رنگ های متنوع به بازار کالای خواب عرضه شده است. کیفیت بالا و قیمت مناسب خرید این پتو ها را به انتخابی ایده آل تبدیل کرده است.

قیمت پتو مارک الماس از آنجایی که بسیار مناسب هستند، یکی از عواملی است که مورد توجه شمار زیادی از متقاضیان بوده است. اگر قصد خریدی عالی را دارید پتو الماس پیشنهادی خارق العاده به شمار می رود که در کنار قیمت مناسب، کیفیتی بالا را تجربه خواهید کرد.جنس پلی استر این پتو ها باعث ضد حساسیت بودن این پتو شده است.

پتو الماس دو نفره از جمله تولیدات مرغوب شرکت نیکوبافت ساوه است که با قیمتی مناسب در بازار موجود است. نرم و لطیف بودن این پتو ها، طرح و رنگ متفاوت، آنتی باکتریال بودن، ضمانت چندین ماهه از دیگر ویژگی های پتو مارک الماس می باشد که از نظر متقاضیان دور نمانده است.

قیمت پتو مارک الماس در برابر کیفیت بالا

قیمت پتو مارک الماس در برابر کیفیت بالا

پتو یکی از اجزا مهم در اتاق خواب به شمار می رود. پتو مارک الماس انتخابی مناسب برای جلوه دهی به اتاق خواب می باشد.

پتو الماس دو نفره از بهترین پتو های ایرانی می باشد و با وزن 3800 تا 4000 گرم، یک پتوی سنگین و با کیفیت محسوب می شود که می توانید برای خرید عمده آن را انتخاب نمایید.

پتو الماس طرح گل برجسته

پتو الماس طرح گل برجسته

پتو های الماس در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه شده است که پتو گل برجسته یکی از ٰآن ها است.

پتو گل برجسته الماس یکی از محصولات با کیفیت و پرفروش شرکت نیکوبافت است که در سایز های یک نفره و دو نفره تولید شده و بخاطر نرمی و لطافتی که دارند خوابی راحت را تضمین می کنند.

فروش مستقیم پتو مارک الماس

فروش مستقیم پتو مارک الماس

کارخانه پتو مارک الماس با ایجاد ساختار فروش مستقیم از کارخانه و بی واسطه توانسته زمینه را برای همکاری مناسب ایجاد کند از طرفی باعث شده که متقاضیان خریدی مطمئن و ایده آل را تجربه کنند.

متقاضیان می توانند با مراجعه به عرضه کنندگانی که فروش مستقیم آن را بر عهده دارند از قیمت پتو ها آگاهی یابند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما