لیست قیمت انواع پتو ژله ای ساده سروین

پتو ژله ای ساده یک پتوی بسیار با کیفیت و نرم لطیف می باشد که خریداران ترجیح می‌دهند برندهای ایرانی این مدل پتوها را با ارزان ترین قیمت ها تهیه کنند.

پتوهای ژله تولید شده از بهترین مراکز تولید کننده پتو در کشور همواره بر اساس ارزان ترین قیمت ها بوده است. استقبال شدید مشتریان نسبت به پتوهای ژله‌ای به گونه ای بوده است که تولیدکنندگان بسیاری توانسته اند با استفاده از ماشین آلات مدرن این مدل پتو ها را با طرح ها و رنگ های مختلف تولید نمایند.

لیست قیمت انواع پتو ژله ای ساده سروین

پتوی سروین خرید مستقیم از کارخانه

کارخانه نرمینه نیز متناسب با نوع تقاضای بازار پتو های ژله ای را تولید نموده است که از بهترین کیفیت ها برخوردار هستند، پتوهای ژله ای تولید شده از کارخانه نرمینه با نام سروین در بازار فروش بالایی را به خود اختصاص داده است. زیرا پتوهای ژله ای سروین با تنوع گسترده ای از طرح و رنگ برای سلیقه های جوانان و میانسالان و می توانند بهترین انتخاب ها را به وجود آورند.

پتوی سروین خرید مستقیم از کارخانه

پتو ژله ای ساده

با توجه به اینکه پتوهای ژله ای به راحتی حمل می شوند و وزن سبکی را دارند در هر مکانی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند، بنابراین این پتوهای سبک با گرمابخشی بسیار بالا امروزه در تنوع بسیار بالا از نظر میزان ضخامت و نوع بافت تولید شده اند.

پتو با طرح های ساده و رنگ های متنوع شاد امروزه فروش بالاتری را دارا هستند.

پتو ژله ای ساده

لیست قیمت خرید پتوی سروین

خریداران عمده پتو های ژله‌ ای ایرانی می توانند جهت دریافت لیست قیمت و فروش برترین محصولات تولید شده پتوهای استاندارد ژله ‌ای با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا تماس بگیرند. کارخانه نرمینه پتوهای ژله ای سروین در اندازه تک نفره و دو نفره را با بهترین کیفیت ها و قیمت های مشتری پسند در دسترس خریداران در سراسر کشور قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما