قیمت عمده پتوی مسافرتی | پتو ژله ای یک نفره سروین | پاندا

پتو مسافرتی فروش

قیمت عمده پتوی مسافرتی مارک سروین از محصولات شرکت نرمینه را از درب کارخانه تولید کننده هم می توانید مستقیم سفارش دهید. پتو ژله ای یک نفره و دونفره در این مجموعه، دارای دو نمونه طرح دار و تک رنگ می باشد. همچنین پتو نرمین، پتو نگین، پتو ونلون، پتو نسیم هم از دیگر محصولات این شرکت به حساب می آید.

پتو مسافرتی به عنوان یک نیاز بازار کالای خواب، از سمت کارخانه های متعددی تولید می شود و شرکت پتو نرمینه، یکی از این مواردی خواهد بود که توانسته بهترین و باکیفیت ترین مدل پتوهای ایرانی را عرضه نماید.

پتو ژله ای سروین دارای تنوع در طرح و رنگ می باشد که با تولید این محصول به صورت گل برجسته، به خوبی توانسته ایم نیاز بازار را تامین نماییم.

فروش پتو مسافرتی ارزان

خرید عمده پتو مسافرتی ژله ای یک نفره

شما به عنوان یک فعال حوزه کالای خواب، نیاز زیادی به این دارید که برای خرید عمده پتو مسافرتی ژله ای اقدام نمایید اما آیا با نمونه محصولاتی که در بازار وجود دارد، آشنایی دارید؟

شرکت نرمینه بافت در طول سال های فعالیتی خود، به خوبی توانسته اقدام به ارائه جدیدترین مدل پتوهای مسافرتی نماید که یکی از آن ها، مربوط به پتو سروین می باشد.

فروش پتو مسافرتی عمده

تولیدی پتو مسافرتی ارزان قیمت

یکی از شاخصه های بارز در پتوهای مسافرتی، مربوط به قیمت ارزان این محصول می باشد اما این به آن معنا نخواهد بود که پتو مسافرتی، از کیفیت پایین تری برخوردار است بلکه به دلیل دارا بودن وزن پایین و ضخامت کم آن، شاهد قیمت پایین این محصول می باشیم.

شرکت پاندا

صادرات پتو مسافرتی نرمینه

برای صادرات پتو نرمینه، محصولات متنوعی را از این شرکت می توان انتخاب نمود و بدون شک، پتو مسافرتی این شرکت، می تواند یکی از این گزینه ها محسوب شود و شما به عنوان یک تاجر بین المللی، به راحتی می توانید برای خرید عمده پتو مسافرتی، اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما