مدل روتختی پسر جوان | قیمت روتختی سه بعدی | پاندا

مدل روتختی پسر جوان

مدل روتختی پسر جوان را می توانید در میان سرویس های روتختی یک نفره سه بعدی با چاپ دیجیتال، انتخاب نمایید. با توجه به اهمیت پارامتر قیمت برای خرید عمده روتختی، در تلاش هستیم تا هزینه های جانبی را کاهش داده و کمترین قیمت های ممکن را برای سفارش محصولات سرویس روتختی را در اختیار شما قرار دهیم.

شیک ترین مدل های روتختی نوجوان دخترانه و پسرانه با پارچه های بامبو، پلی استر، رنفورس و ساتینت در حال تولید می باشند و روتختی های پنبه دوزی شده هم از دیگر نمونه کارهای تک نفره می باشد که با جدیدترین طرح های ممکن، تولید آن ها انجام می شود.

روتختی پسرانه سه بعدی، روتختی یوونتوس، روتختی پسرانه بن تن، روتختی بتمن، روتختی مدل ماشین از جمله کارهای جدید و پرفروش مجموعه پاندا می باشد که علاوه بر تولید آن ها با بهترین جنس و کیفیت، توانسته ایم بهترین قیمت های ممکن را هم در دسترس مشتریان خود قرار دهیم.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی پسرانه سه بعدی | روتختی سه بعدی پسرانه

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پسرانه سه بعدی | روتختی سه بعدی نوجوان پسرانه

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پسرانه سه بعدی | قیمت روتختی سه بعدی پسرانه [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پسرانه سه بعدی | خرید روتختی سه بعدی پسرانه [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پسرانه سه بعدی | روتختی سه بعدی یک نفره پسرانه [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پسرانه سه بعدی | روتختی پسرانه سه بعدی [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پسرانه سه بعدی | روتختی یک نفره پسرانه سه بعدی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

روتختی پسرانه سه بعدی با طرح های عروسکی

روتختی پسرانه سه بعدی با طرح های عروسکی بسیار متنوعی تولید می شود که این امر، مدیون دستگاه های پیشرفته ای است که امروزه در صنعت چاپ برروی پارچه، مورد استفاده قرار می گیرد اما نکته حائذ اهمیتی که وجود دارد، مربوط به نوع رنگ های مورد استفاده در چاپ برروی روتختی خواهد بود.

رنگ های ثابت و بدون حساسیت مورد استفاده، که حس تازگی و زندگی را به بیننده منتقل می نماید، عاملی برای افزایش سطح کیفیت این محصولات شده است و امروزه، با تولید جدیدترین مدل سرویس های روتختی یک نفره، با طرح های دخترانه و پسرانه، موقعیت خوبی برای سفارش عمده این محصولات هم ایجاد شده است.

روتختی بتمن با چاپ دیجیتال

روتختی بتمن هم از جمله کارهایی است که با صنعت چاپ دیجیتال، موفق به تولید آن شده ایم و این سرویس روتختی عروسکی پسرانه، به صورت ست چهار تکه، تولید شده است که هم رنگ ثابت دارد و هم، دوام و طول عمر بالایی را ارائه می نماید.

از ویژگی های پارچه های مورد استفاده برای دوخت سرویس روتختی سه بعدی، می توان به ضد باکتری بودن، ضد بوهای نامطبوع و خاصیت ضد الکتریسیته بودن آن اشاره نمود که سبب شده تا بتوان با اطمینان، به خرید و سفارش این محصول، اقدام نمود.

قیمت عمده روتختی یک نفره جدید

اگر بخواهید به خرید عمده روتختی یک نفره جدید اقدام نمایید، نیاز به اطلاع از قیمت عمده محصول، خواهد بود و بسته به جنس پارچه و همچنین اجزای تشکیل دهنده سرویس، قیمت های ارائه شده هم متفاوت خواهد بود.

یک نمونه کار ارائه شده در مجموعه پاندا، مربوط به سرویس روتختی های عروسکی با طرح های کارتونی دخترانه و پسرانه می باشد و ست چهار تکه این محصول، با یک قیمت بسیار مناسب ارائه شده است.

اما اگر خواهان این مسئله هستید که اقدام به خرید عمده روتختی ارزان قیمت یک نفره پسرانه و یا دخترانه نمایید، پیشنهادی که برای شما خواهیم داشت، مربوط به انواع مدل روتختی های پلی استر خواهد بود که با وجود جنس خوب، قیمت های خوبی هم ارائه می نمایند.

تمامی محصولات معرفی شده، در مجموعه پاندا، موجود بوده و با تنوع و طرح های خوبی توانسته ایم تولید آن ها را به انجام رسانیم و سفارش عمده آن ها را می توانید در این مرکز هم به ثبت رسانید.

شرکت پاندا

انواع مدل روتختی پسر جوان

مدل روتختی پسر جوان با طرح های متنوعی قابلیت تولید دارد اما از پرفروش ترین آن ها، می توان به روتختی فوتبالی اشاره نمود که تیم هایی همچون استقلال، پرسپولیس، یوونتوس، رئال مادرید، بارسلونا از جمله آن ها هستند.

همچنین بازیکنانی نظیر مسی و رونالدو هم به عنوان شخصیت های محبوب میان جوان ها هستند که سرویس های روتختی مربوط به این اشخاص هم به بهترین شکل، تولید شده و تمامی این موارد، با یک جنس تضمین شده و قیمت مناسب، در دسترس شما می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما