قیمت تشک یک نفره سفری تولیدی پاندا

قیمت تشک یک نفره سفری بر اساس وزن و میزان ضخامت آن تعیین می‌شود. یکی از مراکز ارائه دهنده انواع تشک سفری شرکت پاندا می باشد.

شرکت پاندا با تولید بهترین انواع تشک توانسته است برای تمامی خریداران تشک هایی در ابعاد یک نفره استاندارد با ضخامت های مختلف فراهم نماید.

قیمت تشک یک نفره سفری تولیدی پاندا

خرید تشک سفری برند پاندا

با توجه به اینکه شرایط ویژه از شرکت پاندا برای خریداران عمده فراهم شده است عده بسیاری تمایل دارند تا بتوانند جدیدترین مدل های تشک را که از بهترین نوع فوم تولید شده ‌اند از این کارخانه خریداری کنند.

در نظر گرفتن به قیمت های فروش و همچنین کیفیت های تولیدی تشک مسافرتی موجب شده است تا برند پاندا بتواند با بهترین استقبال در بازار همراه باشد.

خرید تشک سفری برند پاندا

قیمت تشک یک نفره سفری

تشک های سبک یک نفره تشک های هستند که در ابعاد استاندارد و با ضخامت های بین ۲ تا ۱۵ سانتیمتر تولید می ‌شوند و می ‌توانند به عنوان تشک های قابل حمل و سبک با داشتن کاور حمل به فروش برسند.

تشک های مسافرتی باید امکان شستشوی راحت را داشته باشند. شرکت پاندا نیز با توجه به این موضوع توانسته است متناسب با سفارش شما روکش های متنوعی را برای تشک ها ارائه دهد تا امکان شستشوی آن فراهم شود.

قیمت تشک یک نفره سفری

سفارش تولید تشک در مدل مختلف

به منظور خرید ارزان و باکیفیت از مدل های متنوع تشک سبک سفری می توانید درخواست های خود را نسبت به مشخصات ظاهری و کیفی مختلف تشک به کارشناسان شرکت پاندا ارائه دهید.

دوخت کاور تشک به صورت زیپ دار و یا هر مدل دلخواه شما خواهد بود. به دلیل اینکه شرکت پاندا تولید کننده و پخش کننده انواع تشک مسافرتی می باشد می تواند پذیرای انواع سفارشات شما جهت تولید تشک ارزان و سبک باشد.

جهت استعلام قیمت از انواع مختلف تشک سفری به قیمت روز با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما