قیمت پتو یک نفره شادیلون مدل روشا

قیمت پتو یک نفره شادیلون بر اساس مدل‌های تولید شده متفاوت می‌باشد. چرا که هر مدل پتو تولید شده با در بر داشتن وزن های مختلف می توانند قیمت های فروش متفاوتی را هم داشته باشند.

کارخانه شادیلون با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین تجهیزات توانسته است مدل های مختلفی از پتو را در بازار عرضه نماید که پتوی روشا از موفق ترین پتو های تولیدی از این مرکز می باشد.

قیمت پتو یک نفره شادیلون مدل روشا

پتو روشا از کارخانه شادیلون

پتوهای تولید شده با مدل روشا با تنوع طرح و رنگ متناسب با گروه سنی مختلف تولید شده اند. این پتوها که به صورت گل برجسته می باشند می ‌توانند ضمن داشتن طرح های جدید مورد پسند بسیاری از خریداران واقع شوند. با توجه به قیمت های مناسب باید گفت که یکی از بهترین مدل های تولید شده پتو از کارخانه شادیلون مدل روشا می باشد.

پتو روشا از کارخانه شادیلون

قیمت پتو یک نفره شادیلون

پتوهای روشا در ابعاد تک نفره و دو نفره تولید می گردند. این نوع از پتوها با داشتن از طرح های عروسکی می توانند مناسب برای استفاده نوجوانان باشند.

پتوی مدل روشا از جنس پلی استر تولید شده است و ابعاد تک نفره آن ۲۲۰ در ۱۴۰ سانتیمتر می باشد.  این پتو در ابعاد تک نفره ۲۱۰۰ گرم نیز می‌باشد.

قیمت های فروش این مدل پتو از طریق شرکت پاندا به عنوان نماینده و مرکز پخش مستقیم از کارخانه بسیار ایده آل می باشد.

قیمت پتو یک نفره شادیلون

خرید انواع پتو روشا مستقیم از کارخانه

با توجه به تنوع گسترده ی طرح های تولید شده با مدل روشا باید گفت که این پتوها بدون پرزدهی و با امکان شستشو در ماشین لباس شویی می توانند انتخاب عالی برای خرید پتوی ارزان قیمت و با کیفیت باشند.

اگر طالب خرید پتو روشا هستید می‌توانید بر اساس تنوع طرح های تولید شده اقدام به انتخاب برای خرید عمده این محصول نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما