قیمت پتو ژله ای تک نفره شادیلون

قیمت پتو ژله ای تک نفره به عنوان یک محصول بسیار پرکاربرد از مواد اولیه ای مرغوب استفاده شده است و می ‌تواند متغیر بر اساس نام برند باشد.

پتوهای یک نفره شادیلون از نوع ژله ای و سبک هستند می توانند با داشتن کیفیت های بالا نظیر عدم پرزهی، عدم چروک شدن و همچنین نرم و مقاوم بودن در برابر شستشو های مکرر سفارش های بسیاری را برای تولید و خرید عمده داشته باشند.

قیمت پتو ژله ای تک نفره شادیلون

قیمت پتو ژله ای تک نفره

پتوهای شادیلون از جمله پتوهای مسافرتی ژله ای با داشتن ویژگی های عالی ظاهری نظیر نقوش گل برجسته و طرح های متنوع مورد توجه بسیاری از خریداران قرار دارد.

اگر به دنبال تهیه طرح هایی جدیدی از پتوی شادیلون در ابعاد یک نفر هستید می توانید این مدل پتو را به عنوان یک پتوی درجه یک ایرانی با برخورداری از کیفیت های عالی مستقیما از کارخانه اقدام به خرید نمایید.

قیمت پتو ژله ای تک نفره

قیمت فروش ویژه پتو ژله ای

برندهای متعدد عرضه شده از شرکت پاندا هر کدام بر اساس قیمت مشتریان متفاوتی را در بر دارند. پتوی شادیلون از جمله محصولاتی که با تناسب کیفیت و قیمت همواره مشتریان بسیاری را به خود اختصاص داده است.

خرید تعداد بالا از پتوهای یک نفره شادیلون از نوع ژله ای و سبک می تواند منجر به دریافت تخفیفات بسیار ویژه از کارخانه برای شما عزیزان باشد.

قیمت فروش ویژه پتو ژله ای

خرید انواع پتوی شادیلون مسافرتی

بدین منظور اگر خواهان خرید طرح های جدید و متنوع از این مدل پتو هستید می ‌توانید با مشاهده انواع محصولات تولیدشده از کارخانه شادیلون پتوهای ژله ای با کیفیتی را از شیوه خرید آنلاین دریافت کنید.

از انواع پتوهای با کیفیت تولید شده از نوع مسافرتی و ژله ای شادیلون مدل تیسا می‌باشد، این پتوهای بسیار زیبا که سبک و نسبتاً ضخیم تولید شده هستند متقاضیان بسیاری را که با توجه به قیمت خوبشان دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما