قیمت پتوی لاله یک نفره برای صادرات به عراق

قیمت پتوی لاله یک نفره متناسب با نوع مدل آن و ضخامت آن می‌تواند متفاوت باشد. پتوهای تولید شده در ابعاد یک نفره از قیمت‌های مناسب‌تری برخوردار است.

پتوهای لاله با فروش بسیار بالایی در بازار مواجه هستند چرا که قیمت های مناسب فروش امکان خرید عده بسیاری را فراهم آورده است.

قیمت پتوی لاله یک نفره برای صادرات به عراق

قیمت پتوی لاله یک نفره

استفاده از پتوهای تک نفره رایج تر می باشد. پتوهای یک نفره را می توانید به عنوان یک محصولی کارآمد جهت استفاده در چهار فصل با نام تجاری لاله خریداری نمایید.

با توجه به تولیدات متعدد صورت گرفته از انواع مختلف پتوی لاله می توان گفت که این کارخانه تولید کننده با در نظر گرفتن نیازهای مخاطبان خود به تولید جدیدترین طرح های پتوی تک نفره و دو نفره پرداخته است .

ابعاد این پتو ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتی متر می باشد که با توجه به جنس آن قیمت فروش مختلفی دارد.

پتوی لاله یک نفره

قیمت صادراتی پتو لاله

از آنجا که قیمت‌های اعلام از کارخانه متناسب با کیفیت بوده و همواره با ثبات قیمت نسبی روبرو است می‌تواند یک گزینه ای عالی برای صادرات به کشورهای مختلف باشد.

پتوی لاله با قیمت‌های فروش مختلف از از نظر وزن می توانند به عنوان یک پتوی صادراتی ارزان قیمت باشند. صادرات پتو از جمله کالاهایی می باشد که می تواند با عبور از گمرک به کشورهای مختلف صادر گردد.

قیمت صادراتی پتو لاله

صادرات پتو تک نفره به عراق

کشور عراق یکی از مقصدهایی می باشد که همواره شرکت پاندا اقدام به عرضه انواع مختلف کالای خواب نموده است. تمامی تاجران و افرادی که به دنبال کسب سود هستند می‌توانند از طریق دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت پاندا اقدام به خرید عمده این محصول در ابعاد تک نفره جهت ارسال به کشور عراق نمایند.

بهترین قیمت های فروش به صورت مستقیم از کارخانه می باشد که شرکت پاندا دسترسی به ارزان ترین قیمت های کارخانه را فراهم نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما