قیمت روبالشی مخمل سه بعدی عروسکی

قیمت روبالشی مخمل به عنوان یک روبالشی با دوام می تواند بر اساس میزان ضخامت و نوع بافت روبالشی متفاوت باشد. از آنجا که قیمت های مختلفی برای پارچه های مخمل در بازار عرضه شده است تولید کنندگان بسیاری با توجه به قیمت های خرید پارچه های مورد استفاده در دوخت روبالشی توانسته اند قیمت های متفاوتی را برای فروش روبالشی عمده اعلام نمایند.

قیمت روبالشی مخمل سه بعدی عروسکی

روبالشی کودکانه با طرح عروسکی

روبالشی های مخمل در ابعاد کوچک برای گروه‌های سنی پایین و ابعاد استاندارد برای بزرگسالان تولید شده اند. عاملی که موجب شده است تا روبالشی های مخمل بااستقبال خوب در بازار همراه باشد، تنوع طرح و دوام عمر آن بوده است.

امروزه خریداران بسیاری به سراغ خرید روبالشی های مخمل با طرح های عروسکی رفته اند، چرا که این نوع از روبالشی ها با قیمت های مناسب و طرح‌های متنوع توانسته اند مورد توجه بسیاری از کودکان و نوجوانان قرار بگیرند.

روبالشی کودکانه با طرح عروسکی

قیمت روبالشی مخمل از شرکت پاندا

شما خریداران عزیز به منظور خرید متنوع ترین روبالشی های مخمل با طرح های عروسکی می توانید با درخواست مشاهده انواع محصولات از شرکت پاندا، انتخاب های بسیار عالی را داشته باشید. روبالشی های مخمل سه بعدی به عنوان جدیدترین روبالشی های تولید شده از شرکت پاندا برای تمامی مراکز فروش عرضه می ‌شوند.

قیمت های اعلام شده برای فروش عمده روبالشی ها مستقیم از تولیدی می باشد. شرکت پاندا یک مرکز تولید کننده انواع روبالشی با مدل سه بعدی است.

قیمت روبالشی مخمل از شرکت پاندا

روبالشی سه بعدی مخمل با قیمت مناسب

کیفیت چاپ عالی این روبالشی ها موجب شده است تا نسبت به هرگونه شستشو و سایش مقاوم باشند. طرح های متنوع و جدید چاپ سه بعدی عاملی است تا این روبالشی ها به سرعت توسط خریداران عمده از تولیدی ها خریداری شوند.

اگر شما به دنبال خرید ارزان ترین قیمت های روبالشی سه بعدی از نوع مخمل هستید می توانید از طریق این مرکز به محصولات متنوع تولیدی ها ارتباط یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما