قیمت پتو ژله ای مسافرتی تیسا

قیمت پتو ژله ای ایرانی همواره با برخورداری از بهترین نرخ می‌تواند مشتریان بسیاری را به خود جلب نماید. امروزه تولید کنندگان توانسته اند با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و تجهیزات لازم پتوهای ژله‌ای با کیفیتی را تولید نمایند. با توجه به تولیدات متنوع از پتوهای مسافرتی پتوهای  ژله ای با بیشترین میزان سفارش در ابعاد تک نفره و دو نفره توانسته اند در این بازار فروش سفارشات بسیاری را داشته باشند.

قیمت پتو ژله ای مسافرتی تیسا

خرید پتوی مسافرتی از کارخانه شادیلون

یکی از بهترین کارخانه های تولید کننده پتوی مسافرتی ژله ای کارخانه شادیلون می باشد که محصولات خود را با نام تیسا در بازار عرضه می‌کند. پتوهای ژله ای تیسا به صورت ساده و گل برجسته تولید شده اند و می توانند با داشتن ضخامت مناسب گرما بخشی خوبی را به همراه داشته باشند.

با توجه به کم حجم بودن و سبک بودن پتوهای ژله‌ای شما می توانید این پتوها را به عنوان یکی از کارآمد ترین پتوها به صورت عمده خریداری کنید.

خرید پتوی مسافرتی از کارخانه شادیلون

فروش ویژه پتوی تیسا

برند تیسا می تواند با ارائه جدیدترین مدل های  پتوی با کیفیت انتخابی عالی را برای شما به وجود آورد. جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت های فروش می توانید با کارشناسان شرکت پاندا در ارتباط باشید. چرا که این مرکز ارائه دهنده انواع پتوهای کارخانه شادیلون می باشد. پتوهای تیسا با فروش ویژه از سوی شرکت پاندا می ‌توانند با کمترین هزینه باربری از مشهد برای شما ارسال شوند.

فروش ویژه پتوی تیسا

قیمت پتو ژله ای تیسا

قیمت‌های فروش پتوی تیسا بر اساس زمان تولید متغیر می‌باشد. چرا که تغییرات قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید پتو همواره در حال نوسان است. بر همین اساس قیمت های فروش بر اساس آخرین زمان تولید برای شما ارائه می گردد. جهت استعلام قیمت پتوهای ژله‌ای ایرانی از جمله پتوی پر طرفدار تیسا می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما