قیمت پتو لاله یک نفره از کارخانه قم

قیمت پتو لاله تک نفره که با عرضه مستقیم از کارخانه همراه می باشد می تواند ارزانترین نرخ را به همراه داشته باشد. چرا که حذف واسطه گران و دلالان می‌تواند عاملی بسیار مهم در کاهش قیمت خرید محصول باشد.

کارخانه لاله قم که از مهمترین تولیدکنندگان پتو در کشور می باشد همواره به تولید انواع مدل های پتو پرداخته است.

قیمت پتو لاله یک نفره از کارخانه قم

قیمت پتو لاله یک نفره

کارخانه پتو لاله مهرگان که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز کرده است به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان در کشور توانسته است محصولات بسیار متنوعی را با کیفیت درجه یک در بازار عرضه نماید.

پتوهای تک نفره از کارخانه لاله از محصولاتی می باشد که بر اساس مدل های مختلف با نام‌های تجاری گوناگون تولید و در بازار عرضه می گردند.

ابعاد پتوهای تولید شده تک نفره  ۲۱۰ در ۱۶۰ سانتی‌متر و ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتی‌متر بر اساس نوع مدل ها متغییر می باشدو وزن های آن نیز بین ۲ تا ۳ کبلوگرم می باشد.

قیمت پتو لاله یک نفره

خرید ارزان پتو تک نفره

اگر به دنبال خرید قیمت ارزان پتو تک نفره هستید می توانید ضمن دریافت لیست محصولات و تنوع کامل تولیدات انجام شده از کارخانه لاله مهرگان اقدام به ثبت سفارش از طریق خرید اینترنتی نمایید.

ما برای شما توانسته ایم تمامی محصولات تولید شده از این کارخانه را با ارائه مشخصات ظاهری همراه با قیمت های درب کارخانه آماده نماییم، تا بدین ترتیب انتخاب‌های سریعتر و اطمینان بخشی را داشته باشید.

خرید ارزان پتو تک نفره

قیمت خرید پتو لاله

پتوهای تولید شده است از کارخانه لاله مهرگان می توانند به عنوان یک پتوی با کیفیت ایرانی با قابلیت فروش در تمامی بازار های ایرانی و خارجی بهترین سود را برای شما فروشندگان به همراه داشته باشند.

از مهمترین عوامل اثرگذار بر قیمت فروش پتوها، جنس آن می باشد. جنس پتوهای تولید شده در کارخانه لاله مهرگان به صورت اکلریک و پلی استر می باشد. پتوهای پلی استر قیمت های ارزان تری برای فروش دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما