قیمت پتو لاله دو نفره مدل زنبق از کارخانه

قیمت پتو لاله دو نفره را می‌توانید از طریق شرکت پاندا با نرخ کارخانه دریافت نمایید. پتو لاله از زیباترین پتوهای تولید شده ایرانی می باشد که مدل های مختلفی را دارد.

پتو مدل زنبق لاله از موفق ترین طرح هایی بوده است که این کارخانه به صورت عمده به تمامی نقاط مختلف کشور ارسال شده است.

قیمت پتو لاله دو نفره مدل زنبق از کارخانه

قیمت پتو لاله دو نفره

ابعاد پتوی زنبق لاله به صورت تک نفره و دو نفره با بهترین بسته بندی آماده فروش می باشد. این مدل پتو با برخورداری از رنگ ها و طرح ها می توانند رضایت خریداران عمده را به دنبال داشته باشد.

پتوی لاله در ابعاد دو نفره ۲۳۰ در ۲۱۰ سانتی متر با وزن ۳۳۰۰ گرم می تواند به عنوان یک پتوی گرم بالا و ضخیم برای روزهای سرد زمستان بهترین انتخاب باشد.

قیمت پتو لاله دو نفره

خرید عمده پتو زنبق با قیمت مناسب

با توجه به کیفیت های عالی این پتو می توانید پتوهای زیبای زنبق را به عنوان روتختی نیز مورد استفاده قرار دهید. مدل ها و طرح های تولید شده از این پتو از طریق شرکت پاندا برای شما ارائه می گردد.

کارشناسان بخش فروش با ارائه طرح های مختلف می توانند پیشنهادهای مختلفی را متناسب با هزینه‌های و بودجه های شما ارائه نمایند.

پتو مدل زنبق یقینا یکی از پیشنهادهای کارشناسان شرکت پاندا به خریداران عمده ای خواهد بود که به دنبال خرید پتوی درجه یک و قیمت مناسب هستند.

خرید عمده پتو زنبق با قیمت مناسب

خرید مستقیم پتو زنبق لاله از کارخانه

با توجه به تنوع محصولات تولید شده نسبت به ساده و یا گلدار بودن این پتوها می توان پتو زنبق را به صورت گل برجسته با تنوع بسیار گسترده به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کرد.

جهت کسب اطلاع از قیمت های فروش جدید کارخانه با شرکت تماس حاصل نمایید. بارگیری کالا به صورت مستقیم از کارخانه بدون افزایش هزینه انبارداری صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما