قیمت پتوی زنبق لاله از کارخانه قم

قیمت پتوی زنبق لاله با در برداشتن کیفیت های فوق العاده عالی نسبت به استفاده از نوع الیاف در تولید این پتو با نرخ های بسیار ویژه در بازار عرضه می شود. به گونه ای که خرید این محصول نسبت به دریافت کیفیت آن بسیار بهینه و انتخابی عاقلانه می باشد.

قیمت پتوی زنبق لاله از کارخانه قم

انواع پتو با طرح جدید لاله قم

پتو مدل زنبق یکی از محصولات بسیار شاخص تولید شده از کارخانه لاله مهرگان قم می باشد. این کارخانه همواره با توجه به تولیدات مختلف توانسته است با تولید بهترین پتوهای ایرانی پاسخ‌گوی نیاز تمامی گروه های سنی به پتوهای نرم و لطیف باشد.

طرح های تولیدی پتو از کارخانه لاله مهرگان بر اساس مدل ها متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که تمامی مدل‌های تولیدی پتو از سوی این کارخانه همواره با جدیدترین و به روزترین طرح ها همراه هستند.

انواع پتو با طرح جدید لاله قم

خرید انواع پتو درجه یک زنبق

پتوی لاله مهرگان را می‌توانید با مدل زنبق و دریافت کد محصول متفاوت خریداری نمایید. این پتوها می‌توانند ضمن داشتن کیفیتی فوق العاده بعد از شستشو بدون تغییر در بافت و تغییر شکل پتو مورد استفاده مجدد خریداران قرار بگیرند.

هر خریداری با توجه به نرخ های ارزان و مشتری پسند مدل زنبق می تواند خریدهای بسیار گسترده داشته باشد،  خرید گسترده می‌تواند شامل دریافت طرح های متنوع پتو در ابعاد تک‌ نفره و دونفره باشد.

خرید انواع پتو درجه یک زنبق

قیمت پتوی زنبق لاله

شرکت پاندا توانسته است به عنوان یک مرکز معتبر، پخش عمده انواع محصولات تولید شده از کارخانه لاله قم را برعهده بگیرد.

شما می توانید پتوی زنبق لاله قم را از طریق این شرکت به دست آورید. جهت دریافت قیمت های روز با ما در ارتباط باشید. قیمت های تولیدی پتو بر اساس نرخ مواد اولیه در حال افزایش است.

جهت دریافت پتو با قیمت درب کارخانه لاله قم از ابعاد تک نفره و دو نفره با شرکت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما