قیمت پتو مسافرتی ژله ای عمده | پخش پتو دونفره نرمینه | پاندا

قیمت پتو مسافرتی ژله ای

قیمت پتو مسافرتی ژله ای عمده از کارخانه هم اعلام می شود تا متقاضیان خرید عمده پتو بتوانند به بهترین قیمت ها در بازار دست یابند. برای صادرات پتو و یا پخش پتو در بازار داخلی، انواع محصولات شرکت پتو نرمینه بافت را از طریق این کارخانه می توانید خریداری نمایید. امکان ارسال برای تمامی شهرها وجود دارد.

پتو مسافرتی با تکنولوژی و روش های بافت و همچنین متریال متفاوتی تولید می شود و سبب شده تا پتوهای حوله ای، پتو ژله ای، پتو نمدی، پتو چهارخونه و انواع مدل پتوهای مختلف، در بازار دیده شود.

پتو ژله ای یکی از مدل پتوهای خوب و باکیفیت محسوب می شود که تولید آن در کشور، توسط مجموعه هایی همچون شرکت پتو نرمینه، به بهترین شکل، انجام می شود.

مدل پتو ژله ای دونفره

قیمت پتو ژله ای دونفره نرمینه

تعیین قیمت پتو و اعلام آن، به روش های متعددی انجام می شود و به دلیل ایجاد یک ساختار مناسب برای فروش عمده پتو دونفره نرمینه، فروش اینترنتی را آغاز نموده ایم.

پتو ژله ای دو نفره، دارای وزن 1500 گرم بوده و تعداد در کارتن مادر هم 16 عدد می باشد و بسته به مدل های انتخابی طرح دار و یا ساده، می توانید آنرا دریافت نمایید.

پتو تک رنگ گل برجسته نرمینه

خرید عمده پتو مسافرتی سروین تک رنگ

حتی اگر شما پتو مسافرتی سروین را انتخاب نمایید تا به صورت عمده، سفارش دهید، باز هم یک انتخاب دیگر خواهید داشت و آن هم مربوط به تک رنگ و یا گلدار بودن پتو خواهد بود.

پتوهای تک رنگ سروین، به صورت گل برجسته تولید می شوند که ظاهر زیبا و منحصر به فردی ارائه می نمایند.

شرکت پاندا

صادرات پتو ارزان قیمت نرمینه

اما برسیم به یکی از سودآورترین عرصه ها تجاری در صنعت پتو، که مربوط به صادرات پتو می باشد و شرکت تولیدی نرمینه بافت کاشان، با توجه به ظرفیت های بالای تولید پتو در کشور، می تواند یکی از مراجع خوب برای عرضه پتو به حساب آید.

پس برای تامین عمده پتو و شروع همکاری، هم به صورت حضوری و هم از طریق ارتباط با ما می توانید مدل پتوهای انتخابی خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما