صادرات پتو روشا یک نفره گل برجسته به ارمنستان

پتو روشا یک نفره یکی از پتوهای بسیار با کیفیت می باشد که خرید با قیمت کارخانه برای تمامی خریداران با مدیریت شرکت پاندا امکان پذیر شده است.

این پتو با تنوع گسترده تولید شده است شما می توانید این برند تولیدی را که از نظر کیفیت فوق‌العاده است را برای تمامی اعضای خانواده با طرح های جذاب عروسکی مناسب برای نوجوانان دختر و پسر خریداری نمایید.

صادرات پتو روشا یک نفره گل برجسته به ارمنستان

پتو روشا یک نفره

از آنجا که پتو های تولید شده با مدل روشا بسیار سبک و لطیف هستند می تواند به عنوان یک پتوی عالی برای روزهای سرد مورد استفاده قرار بگیرند. انسجام تاروپود و کیفیت بافت این پتو به گونه ای می باشد که بر اثر شستشوی مکرر از بین نمی رود و دچار نقصان کیفیت نمی‌شود.

ابعاد پتو های تولید شده روشا تک نفره و دو نفره می باشد که به صورت گل برجسته تولید شده اند. این پتوهای باکیفیت مجموعه ای از کیفیت عالی و زیبایی فوق العاده را به همراه دارند.

پتو روشا یک نفره

پتو صادراتی درجه یک

با توجه به تنوع طرح های مختلف مدل پتو می‌توان به بستر و فروش عالی آن در کشورهای مختلف اشاره کرد. از آن جا که صادرات پتو به عنوان محصولی پرفروش رونق بسیار دارد، پتو با مدل روشا می تواند یک گزینه عالی با تنوع طرح و رنگ برای ارسال کشورهای مختلف باشد.

ابعاد تک نفره پتو روشا ۲۲۰ در ۱۴۰ سانتیمتر می باشد که امکان صادرات آن با نرخ کارخانه با جدیدترین طرح ها انجام می‌گیرد.

پتو صادراتی درجه یک

صادرات پتو با مدل روشا به ارمنستان

کشور ارمنستان یکی از مقصدهای تجاری می باشد که شرکت پاندا ارسال انواع مختلف پتو را با قیمتی ویژه فراهم آورده است. پتوهای گل برجسته روشا می تواند همراه با مناسبترین قیمت و جدیدترین طرح ها برای این کشور صادر گردد. بی شک این محصول افزایش درخواست ها و رضایت مشتریان را برای سفارش های بعدی در کشور ارمنستان به دنبال خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما