فروش بهترین تشک خوشخواب برای دیسک کمر

بهترین تشک خوشخواب با ویژگی های طبی و فنری برای مشکلاتی همچون دیسک کمر، زخم بستر، کمردرد و … تولید شده اند که فضای مناسبی برای فروش عمده از طریق این سایت، فراهم شده است.

تشک مموری فوم

یکی از بهترین نوع تشک، برای دیسک کمر، تشک هایی است که داخل آن ها مموری فوم استفاده شده و با توجه به این که این نوع فوم ها، به صورت کامل، گودی کمر را پر می کنند، در نتیجه فشار وارد به این قسمت ها را کمتر می کنند.

تشک طبی برای گودی کمر

تشک طبی برای گودی کمر

گودی کمر یکی از مشکلاتی است که به کمک استفاده از تشک های طبی خوب و استاندارد، می توان تا حد زیادی مشکلات آن را کاهش داد و در این زمینه، تشک های فنر منفصل، می تواند یکی از بهترین گزینه ها به حساب آید.

چنین تشک هایی با توجه به این که از فنرهای جدا از هم تشکیل شده اند، در نتیجه تکان و حرکات کمتری هم دارند و انعطاف پذیری بالاتری هم خواهند داشت.

چنین تشک هایی برای افرادی که دچار مشکلات ستون فقرات هستند می تواند یک گزینه بسیار خوب محسوب شود.

تشک طبی برای زخم بستر

تشک طبی برای زخم بستر

یکی از کاربردهای دیگری برخی تشک های طبی، برای درمان زخم بستر است که چنین تشک هایی هم با مشخصه های خاصی تولید می شوند.

استفاده از مواد اولیه pvc در چنین تشک هایی با اندازه 90*200 سانتی متر و به صورت تشک مواج از جمله این ویژگی ها خواهد بود.

از این نوع تشک ها که دارای سوراخ های بسیار ریز ضد تعریق و ضد حساسیت می باشد، در بیمارستان ها و یا مصارف خانگی می توان استفاده نمود.

تشک طبی برای دیسک کمر

تشک طبی برای دیسک کمر

یکی از دیگر بیماری هایی که امروزه برای آن ها تشک های خاص با الیاف خاص، تولید می شود مربوط به دیسک کمر است.

تشک های اسفنجی سفت و تشک های مموری فوم دار از مرغوب ترین نوع تشک هایی هستند که چنین اشخاصی می توانند آن ها را انتخاب و مورد استفاده قرار دهند.

بهترین تشک خوشخواب

عرضه مستقیم بهترین تشک خوشخواب

تشک های خوشخواب در عرصه تولید هر کدام از این نوع تشک ها، بهترین ها را ارائه می نموده که در همین خصوص، راه های عرضه مستقیم آن نیز فراهم شده است.

تشک های طبی فنری با اصول استانداردی تولید شده اند که انواع مدل های آن را می توانید به سادگی انتخاب و ثبت سفارش آن را در اختیار ما قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما