مرکز فروش پتو افرا چهار فصل یک نفره

مرکز فروش پتو افرا ، ارائه دهنده انواع محصولات کارخانه پتو بافی به نخ می باشد که پتو چهار فصل تک نفره و دونفره، یکی از این موارد خواهد بود. شما می توانید در موقعیت های مکانی مختلف، برای سفارش انواع پتو افرا با ما در تماس باشید.

برند پتو افرا

یکی از گروه تولید کنندگانی که امروزه توانسته به تامین نیاز بازار کمک بسیاری نماید، گروه به نخ می باشد که ارائه دهنده برند پتو افرا است.

این شرکت، علاوه بر این که در زمینه تولید پتو فعالیت می نماید، محصولات دیگری همچون روبالشی، روتختی، توپ، بالش گردنی، دمپایی راحتی، حوله تن پوش را هم با بهترین کیفیت، تولید و عرضه می نماید.

پتو افرا

مرکز فروش پتو افرا سایز 140*180

در میان انواع پتوهای تک نفره افرا، پتو سایز 140*180 سانتیمتری، به عنوان یکی از اندازه های ارائه شده برای پتو مسافرتی می باشد.

این پتوی سبک، با توجه به قیمتی هم که دارد، می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای هدیه دادن باشد.

در حال حاضر گروه تولیدی پتو افرا، با وجود اینکه محصولات خود را ساده و تک رنگ تولید می نماید، اما توانسته با طیف رنگی کاملی، اقدام به ارائه پتوهای خود نماید.

پتو مسافرتی افرا

پتو مسافرتی تک رنگ افرا

پتو مسافرتی افرا یکی از محصولات پرفروش این شرکت می باشد که شما مشتریان با انتخاب آن، امکان سفارش سریع و ساده را نیز خواهید داشت.

محصولات شرکت پتو افرا با ساده ترین روش های ممکن در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بتوانند فعالیت های تجاری پرسودی را تجربه نمایند.

محصولات پتو افرا

قیمت محصولات پتو افرا از کارخانه

اگر قصد خرید عمده پتو افرا را داشته باشید، بدون شک از درب کارخانه، امکان دریافت بهترین قیمت های ممکن، وجود خواهد داشت.

این قیمت، می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گیرد که مهم ترین آن ها، حجم سفارش مشتریان می باشد چرا که در نهایت، این تعداد، مشخص کننده کرایه باربری بوده و هر چه سفارشات شما بیشتر باشد، هزینه های باربری هم سرشکن خواهد شد.

پتو ایرانی افرا

سفارش پتو ایرانی افرا با قیمت مستقیم

پتو ایرانی افرا برای مشتریانی که قصد خرید عمده داشته باشند، مستقیم، قابل سفارش عمده خواهد بود که این امر، هم در نتیجه خرید حضوری پتو و هم خرید غیر حضوری، امکان پذیر می باشد.

اگر می خواهید سفارشات پتو افرا در کمترین زمان در اختیار شما قرار گیرد، هم اکنون، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما