فروش پتو مارک چیکا گل برجسته یک نفره

پتو مارک چیکا یک پتوی فوق‌العاده زیبا و قیمت مناسبی می باشد که به عنوان یکی از بهترین محصولات تولید شده از کارخانه شادیلون در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

پتوهای تولید شده با نام چیکا دارای ویژگی‌های ظاهری بسیار عالی هستند. این پتوها دارای نقوش گل برجسته می باشند و از نظر زیبایی ظاهری می‌توانند نظر خریداران را به خود جلب نمایند.

فروش پتو مارک چیکا گل برجسته یک نفره

خرید عمده پتو مارک چیکا

با توجه به مناسب ترین قیمت های فروش پتو های چیکا، این پتو علاوه بر داشتن زیبایی ظاهری و قیمت مناسب توانسته است با داشتن کیفیت های مطلوب، تمامی ویژگی‌های یک پتوی درجه یک ایرانی را داشته باشد. از این منظر شرکت پاندا توانسته است این مدل پتو را به عنوان یک پتوی بسیار عالی به تمامی خریداران پیشنهاد دهد.

پخش مستقیم و بی واسطه پتو چیکا با قیمت‌های خرید کارخانه موجب شده است تا شما بتوانید با در نظر گرفتن به این قیمت ها بهترین خرید خود را انجام دهید.

خرید عمده پتو مارک چیکا

پتو یک نفره چیکا درجه یک

پتوهای تک نفره چیکا در ابعاد ۱۶۰ در ۲۲۰ تولید شده‌اند و می‌توانند به واسطه الیاف با کیفیتی که دارند به سرعت گرما بخشی خوبی را داشته باشند.

نرمی و لطافت این پتو موجب می شود تا خوابی راحت برای هر شخص فراهم شود. بنابراین پتوی گرم و نرم با داشتن طرح های متنوع به صورت غیر حضوری و آنلاین می‌تواند در دسترس خریداران قرار بگیرد.

پتو یک نفره چیکا درجه یک

پخش مستقیم پتو از کارخانه شادیلون

شرکت پاندا به عنوان پخش کننده مستقیم انواع پتوهای چیکا از کارخانه شادیلون توانسته است ضمن ارائه قیمت های مناسب از کارخانه سریعترین فرایند خرید را برای مشتریان در هر نقطه از کشور فراهم آورد. جهت استعلام قیمت پتو های تک نفره چیکا می توانید با بخش فروش تماس بگیرید.

شما می توانید پتوهای تولید شده با نام چیکا را در طرح ها و رنگ های گوناگون با نقوش گل برجسته از طریق شرکت پاندا خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما