روتختی طرح قاصدک | فروش انواع روتختی دونفره | پاندا

روتختی طرح قاصدک

روتختی دونفره طرح قاصدک هم یکی از مدل های تولیدی پاندا می باشد. فروش عمده انواع مدل روتختی های شیک و جدید مناسب برای جهیزیه عروس، با ارزانترین قیمت ها، در نتیجه عرضه مستقیم از تولیدی، امکان پذیر شده است. روتختی طرح برگ، جغد، قلب، ستاره، پروانه هم از دیگر نمونه کارهای مجموعه پاندا می باشد.

مشتری که بخواهد به خرید عمده کالایی مانند سرویس روتختی دونفره اقدام نماید، باید در نظر داشته باشد که امروزه در این صنعت، شاهد پیشرفت های زیادی هستیم به گونه ای که مدل های بسیار متنوعی از نمونه های مختلف روتختی، در حال تولید و عرضه می باشد و در کنار مدل روتختی طرح قاصدک دونفره و تک نفره، نمونه کارهای بسیار متعددی وجود دارد که می توان به معرفی هر یک پرداخت.

روتختی طرح شکوفه، شنل، گلدوزی شده، مخمل برجسته، طرح ساده، سنتی، سنگ، ستاره از دیگر نمونه کارهایی هستند که تولید آن ها می تواند با انواع پارچه های مختلف، صورت پذیرد و تمامی این موارد، با تضمین جنس و کیفیت، از طریق پاندا، ارائه می شود.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی طرح گرگ | روتختی طرح گرگ

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پسرانه | روتختی چاپ دیجیتال پسرانه

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی چاپ دیجیتال | روتختی چاپ دیجیتال [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی سفید مشکی | روتختی سفید مشکی [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی سفید مشکی | روتختی سفید مشکی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

دوخت روتختی پسرانه سفید مشکی

رنگ سفید و مشکی به عنوان رنگ های پرکابرد حتی در صنعت تولید سرویس روتختی می باشد که با ترکیب این دو رنگ، امکان دوخت جدیدترین و بهترین مدل سرویس های روتختی پسرانه هم وجود دارد.

روتختی طرح بارسلونا، نمونه یکی از پیشنهاداتی است که با ترکیب رنگی شیک و باکلاس، تولید شده است.

مزیت این دو رنگ، قابلیت ست شدن با انواع دکوراسیون و همچنین مد بودن همیشگی آن می باشد و شما به سادگی می توانید سال های سال از این محصول، استفاده نمایید.

روتختی های تک نفره به صورت ست های چهار و یا سه تکه تولید می شوند که به نوبه خود، کارهای بسیار گسترده ای را شامل می شوند و ارتباط با ما، شما را از بهترین مدل ها، مطلع می سازد.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی پروفسور | روتختی پروفسور قیمت [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پروفسور | روتختي پروفسور [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پروفسور | روتختی مارک پروفسور [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پروفسور | نمایندگی روتختی پروفسور [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پروفسور | روتختی برند پروفسور [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی پروفسور | نمایندگی روتختی پروفسور در تهران [/tie_slide]
[/tie_slideshow]

قیمت روتختی مارک پروفسور

روتختی مارک پروفسور هم نمونه دیگری از برندهای خارجی می باشد که وارد بازار ایران شده است و باز هم بر اساس تعداد اجزای تشکیل دهنده، جنس روتختی، شاهد ارائه قیمت های متفاوتی هم برای این محصول هستیم.

مزیت روتختی های تک نفره و دونفره پروفسور، مربوط به تولید آن ها با الیاف مرغوب و در رنگ بندی های متنوع می باشد تا در نهایت، به حفظ سلامتی مشتری، کمک نماید.

دریافت قیمت انواع محصولات سرویس روتختی از طریق راه های ارتباطی مجموعه پاندا، به خوبی از طریق مسیرهای ارتباطی این سایت، امکان پذیر شده است.

عرضه مستقیم سرویس روتختی طرح قاصدک

سرویس روتختی طرح قاصدک به عنوان یکی از طرح های میان بیش از صد طرح روتختی مجموعه پاندا می باشد که تولید آن، با پارچه های ساتینت انجام می شود و این سرویس های روتختی شیک و باکلاس، بدون شک، مورد پسند هر سلیقه ای خواهد بود.

طرح قاصدک، به صورت یک سرویس شش پارچه، تولید شده است و مزیت این طرح، سادگی در عین شیک بودن می باشد و انتخاب این محصول برای خرید عمده از سمت شما مشتریان، می تواند از طریق مسیرهای ارتباطی این سایت هم امکان پذیر باشد.

شرکت پاندا

خرید عمده جدیدترین مدل روتختی های دونفره

اگر در عرصه تجارت کالای خواب و سرویس های روتختی تک نفره و دونفره فعالیت می نمایید، نیاز خواهید داشت که در لیست محصولات خود، جدیدترین مدل سرویس های روتختی را قرار بدهید.

امروزه با رشد و توسعه صنعت چاپ، شاهد دوخت و تولید انواع سرویس های روتختی با طرح های متنوع و جدید هستیم و شرکت پاندا هم به عنوان یکی از مجموعه هایی است که به خوبی توانسته متناسب با نیازهای بازار، حرکت نموده و اقدام به دوخت روتختی هایی با طرح های جدید نماید.

عرضه این محصولات را از طریق این سایت، با هدف دسترس پذیری برای تمامی مشتریان در شهرها و کشورهای مختلف به انجام رسانیده ایم که برای سفارش بی واسطه خود، می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما