فروش پتو مسافرتی تک رنگ | کارخانه تولید پتو نرمینه | پاندا

[tie_slideshow]

[tie_slide] پتو سروین | پتو ژله ای سروین

[/tie_slide]

[tie_slide] پتو سروین | قیمت پتو سروین

[/tie_slide]

[tie_slide] پتو سروین | پتو نرمینه مدل سروین

[/tie_slide]

[/tie_slideshow]

فروش پتو مسافرتی تک رنگ با نام تجاری پتو سروین انجام می شود. سروین، از محصولات گروه تولیدی نرمینه بافت می باشد و از دیگر محصولات این کارخانه پتو ایرانی، می توان به پتو نرمین، پتو نگین، پتو ونلون، پتو سوپر برجسته، پتو نسیم و … اشاره نمود. پتو گل برجسته سروین را عمده و از کارخانه می توانید سفارش دهید.

پتو مسافرتی تک رنگ هم نمونه دیگری از محصولاتی می باشد که در بازار، مورد درخواست مشتریان قرار می گیرد و شرکت پتو نرمینه، با تولید پتو ژله ای گل برجسته تک رنگ در نمونه های یک نفره و دونفره، به خوبی توانسته این نیاز و خواسته مشتریان را رفع نماید.

وزن پتو یک نفره سروین، 1100 گرم می باشد که این مدل پتوی مسافرتی تک رنگ، دارای رنگ بندی های متعددی خواهد بود که امکان سفارش برای شما وجود دارد.

پتو ژله ای دخترانه

قیمت پتوی تک رنگ گل برجسته نرمینه

شرکت نرمینه بافت در کاشان، دارای خطوط تولیدی پیشرفته ای در صنعت تولید و بافت پتو می باشد و همین مسئله هم سبب شده تا شاهد آن باشیم که این کارخانه تولید کننده پتو، موفق به دوخت و عرضه انواع پتو گل برجسته شده است.

اما در میان محصولات مختلف، پتو تک رنگ می باشد که هم در نمونه های پتو مسافرتی و هم نمونه های سنگین تر، تولید شده و شما بر اساس نیاز خود می توانید اقدام به انتخاب و سفارش نمایید.

پتو مسافرتی ژله ای عمده

فروش پتو نرمینه یک نفره گل برجسته

پتو یک نفره گل برجسته هم در میان محصولات شرکت تولیدی پاندا وجود دارد که در این خصوص، می توان گزینه های متعددی را بر اساس نوع نیاز مشتری پیشنهاد نمود.

پتو سروین یک نفره، پتو ژله ای نرمینه می باشد و فروش عمده این مدل پتو هم در کارتن های مادر 24 عددی انجام می شود.

شرکت پاندا

عرضه مستقیم پتو نرمینه مدل سروین

در عرضه مستقیم پتو از کارخانه نرمینه بافت، محصولات گسترده و متعددی را می توان پیشنهاد نمود و پتو سروین، نمونه یکی از این محصولات خواهد بود.

پتوهای سروین، به عنوان پتوهای سبک و ارزان قیمت نرمینه هم محسوب می شوند و به طور کلی، شما این قابلیت را خواهید داشت که محصولات مختلف پتو نرمینه را انتخاب و سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما