مرکز پتو مسافرتی ایرانی شاهین قیمت مناسب

مرکز پتو مسافرتی با عرضه بی واسطه انواع مختلف پتوی ژله ای و مسافرتی می تواند با ارائه قیمت های رقابتی بهترین نرخ را برای خریداران عمده عرضه نماید. پتوی مسافرتی ایرانی با برند شاهین یکی از محصولات معتبری می باشد، که شرکت پاندا امکان خرید عمده آن را با قیمت کارخانه برای مشتریان عمده خود فراهم آورده است.

مرکز پتو مسافرتی ایرانی شاهین قیمت مناسب

خرید پتو مسافرتی شاهین

پتوی مسافرتی مدل شاهین یکی از پتو های با کیفیت و قیمت مناسب از کارخانه یزد می باشد که با توجه به میزان استقبال مشتریان از خرید این محصول توانسته است رنگبندی متنوع و جذابی را در بازار عرضه نماید.

پتوهای مسافرتی شاهین که به صورت چهارخونه تولید شده اند با تنوع بالا از رنگ بندی، ضمن برخورداری از کیفیت عالی می توانند بهترین انتخاب برای خریدارانی باشند که به دنبال قیمت ارزان هستند.

این پتوها با وزن ۸۶۰ گرم تولید شده اند که در نوع خود جزء پتوهای سنگین به شمار می آید.

خرید پتو مسافرتی شاهین

خرید عمده پتو مسافرتی با بهترین نرخ

یکی از مهمترین ویژگی های پتوی مسافرتی گرمابخشی مناسب آن می‌باشد. پتوی شاهین می‌تواند با برآورده ساختن نیازهای مصرف کنندگان از یک پتوی مسافرتی بهترین قیمت فروش را هم در بر داشته باشد.

خریداران عمده می‌توانند پتوی مسافرتی چهارخونه با برند شاهین را به صورت مستقیم از کارخانه یزد خریداری نمایند. شرکت پاندا با ارائه قیمت های فروش مستقیم از درب کارخانه می تواند جدیدترین نرخ ها را ارائه دهد.

خرید عمده پتو مسافرتی با بهترین نرخ

مرکز پتو مسافرتی ارزان

پتوهای مسافرتی به در دو نوع ساده و ژل‌ای تولید می‌شوند که می‌توانند با برخورداری از قیمت های مناسب و وزن سبک، خرید ایده آل و انتخابی عالی برای خریداران عمده محسوب شود.

برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که اقدام به تولید انواع مختلف پتو مسافرتی نموده‌اند.

پتو مسافرتی شاهین با وزنی مناسب و ضخامت استاندارد می تواند به عنوان یک پتو مسافرتی قیمت مناسب مورد معامله قرار بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما