کارخانه پتو شاپرک شادیلون با بهترین قیمت

کارخانه پتوی شاپرک واقع در شهر مشهد می باشد و این محصول یکی از کالاهای تولیدی کارخانه شادیلون  است که دارای کیفیت مطلوب می باشد که در سایز دونفره به بازار عرضه می شود.

پتوی شاپرک در میان پتوهای دونفره بازار فروش مناسبی دارد که طرح های زیبای مورد پسندی که برای تولید این محصول مورد استفاده قرار گرفته است جوابگو بسیاری از سلایق بوده است.

کارخانه نیکوبافت شادیلون علاوه بر فعالیت و تولید پتوهای گل برجسته ساده در زمینه پتوهای عروسکی ، جوانانه و… هم فعالیت می کند و توانسته است پتوهای خوش طرح و نگاری را تولید کند.

شما به راحتی با مراجعه به سایت های فروش محصولات این کارخانه می توانید از تنوع طرح و رنگ و مدل های بی نظیر این مجموعه آگاه شوید.

معرفی پتوی گل برجسته نیکا برند شادیلون

معرفی پتوی گل برجسته نیکا برند شادیلون

این پتو در مجموعه نیکو بافت شادیلون تولید شده است که در دو نوع  گلدار و تک رنگ تولید می شود؛ این پتو در سایز دونفره استاندارد تولید شده است که کاملا برای دونفر مناسب خواهد بود و دارای ابعاد ۱۹۵*۲۲۵ می باشد.

بهترین قیمت عمده پتوی شاپرک مارک شادیلون

بهترین قیمت عمده پتوی شاپرک مارک شادیلون

پتوی شاپرک با توجه به ویژگی هایی که دارد از قیمت بسیار خوبی برخوردار است اگر می خواهید این پتو را با بهترین قیمت عمده خرید کنید می توانید خرید مستقیم را انتخاب کنید که اگر استفاده از این روش برای شما دشوار است به راحتی میتوانید از طریق سایت های مربوطه این کالا را طبق بهترین قیمت ارائه شده خریداری کنید.

سایت خرید پتوی نوبافت درجه یک شادیلون

سایت خرید پتوی نوبافت درجه یک شادیلون

شما به راحتی می توانید از طریق سایت پاندا تمامی کالاهای مجموعه تولیدی شادیلون را تهیه کنید.

قیمت پتوی شادیلون نوبافت با توجه به وزن و کیفیتی که داردمتفاوت است و در صورت نیاز بیشتر به راهنمایی درباره محصولات این کارخانه و کسب اطلاعات درباره قیمت می توانید با پشتیبان های سایت ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما