سایت خرید پتو دو نفره تک رنگ پایا

پتو دو نفره تک رنگ پایا را امروزه می توانید با کارآمدترین روش ها، برای خرید عمده، سفارش دهید و این روش کارآمد در نتیجه فروش عمده پتو از طریق سایت، امکان پذیر شده است. پتو پایا متعلق به کارخانه شادیلون نوبافت مشهد می باشد که در کنار این محصول، می توانید انواع مدل پتوهای دیگر را هم انتخاب و سفارش دهید.

فروش اینترنتی پتو

روش های تجاری متعددی در دنیای اقتصادی امروز، مورد بحث و بررسی و تجربه قرار گرفته است تا بازخورد و بازدهی آن ها به دست آید و در میان انواع روش های مختلفی که وجود دارد، فروش اینترنتی پتو، توانسته بهترین بازخورد را از سمت مشتریان، به دست آورد و دلیل این امر، نداشتن محدودیت و از طرفی کم هزینه بودن و سریع بودن آن خواهد بود.

پتو دونفره نیکا

قیمت پتو دونفره نیکا

پتو نیکا از نمونه تولیدات شرکت نوبافت شادیلون می باشد که این محصول به صورت گل برجسته و در سایز تک نفره 220*160 سانتیمتر تولید می شود و الیاف پلی استر صد در صدی این مدل پتو هم عاملی برای ارائه کیفیت درجه یک این محصول، می شود.

قیمت پتو اعلام شده از سمت کارخانه، بدون در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل و باربری خواهد بود که اگر شما بخواهید از چنین هزینه هایی هم مطلع شوید، می توانید با ما در تماس باشید.

عمده فروشی پتو

عمده فروشی پتو در مشهد

بازار مشهد به عنوان یکی از قطب هایی است که امکان عمده فروشی انواع مدل پتو را فراهم می آورد و با توجه به این که پتو نوبافت شادیلون هم در شهر مشهد فعالیت می نماید، در نتیجه، این محصولات هم می توانند گزینه پیشنهادی مناسبی برای عمده فروشی باشند.

اما این که از چه روشی برای عمده فروشی پتو شادیلون استفاده می شود، تا حد زیادی بستگی به نیازهای مشتریان خواهد داشت و امروزه با بهره مندی از اینترنت، به خوبی توانسته ایم به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهیم.

پتوی پایا یک نفره

پتوی پایا یک نفره سایز 220 × 150

پتو پایا یک نفره هم نمونه یکی از محصولاتی است که شما می توانید از شرکت نوبافت شادیلون انتخاب نمایید و مشخصه این مدل پتو مسافرتی ایرانی، در خصوص ابعاد و اندازه، مربوط به داشتن اندازه 150*220 سانتیمتر می باشد.

به این این که در خصوص الیاف این مدل پتو از مایکروفایبر استفاده شده است، در نتیجه امکان شستشوی آن در آب 30 درجه هم وجود دارد.

پتو دو نفره تک رنگ

سایت خرید پتو دو نفره تک رنگ پایا

علاوه بر پتو یک نفره، پتو دو نفره تک رنگ پایا هم گزینه مناسبی برای خرید عمده از طریق این سایت می باشد که کارآمدی خود را به مشتریان، ثابت نموده است.

در روش فروش سایت، ارتباط اولیه به صورت غیرحضوری بوده و اگر شما تمایل به خرید حضوری انواع پتو شادیلون را هم داشته باشید، این امر برای شما به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما