سایت خرید بهترین پتو پنبه ای

بهترین پتو پنبه ای را در صورت نیاز برای خرید عمده می توانید از این سایت سفارش دهید. تلاش ما عرضه مستقیم انواع پتو و کالای خواب می باشد که با بهترین قیمت آن را در اختیار شما قرار دهیم. تهران، مشهد، تبریز، شیراز، اصفهان، یزد و دیگر شهرهای ایران می توانید با برای خرید عمده پتو و … اقدام نمایید.

پتو پنبه ای، یکی از کاربردی ترین مدل پتوهای عرضه شده در بازار می باشد که امروزه تولید آن به صورت صد در صد انجام نشده و ترکیب با الیاف مصنوعی نظیر پلی استر و آکریلیک می شود تا در نتیجه آن شاهد تولید پتوهای نرم و سبک باشیم.

پتوهای گرم پنبه ای مناسب برای افراد سرمایی بوده تا با استفاده از این نوع پتوها، به بهترین شکل احساس گرما نمایند.

سایز انواع پتو

سایز استاندارد انواع پتو

یکی از مهم ترین مشخصه هایی که به هنگام خرید عمده پتو می تواند مورد توجه قرار گیرد مربوط به سایز و اندازه آن می باشد و به طور کلی می توان تقسیم بندی زیر را بیان نمود:

  • پتو دونفره 240 * 220
  • پتو دونفره 200 * 240
  • پتو یک نفره 220 * 160
  • پتو یک نفره 220 * 150
  • پتو بچه گانه 80 * 110
  • پتو بچه گانه 140 * 110

هر یک از این اندازه استاندارد ارائه شده برای پتوها، با الیاف مختلف و همچنین برای جنسیت های مختلف با طرح های گوناگون تولید می شوند.

بهترین پتو پنبه ای

آیا می دانید چگونه می توان انواع پتو را با بهترین قیمت خریداری نمود؟

شاهراه اقتصادی گوگل به عنوان یکی از بهترین مسیرهای همکاری برای خرید عمده انواع پتو می باشد که در حال حاضر از طریق این سایت، پاسخگوی نیازهای شما مشتریان هستیم.

با انتخاب پتوهای تک نفره، دونفره، نوزادی و بچه گانه که با الیاف مختلفی تولید شده اند می توانید به سادگی برای ثبت سفارش آن اقدام نمایید.

گروه پاندا خواب، آمادگی لازم برای پذیرش سفارشات شما مشتریان را دارد تا بتوانید همواره، بهترین قیمت را دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما