پتو ژله ای ببعی تک رنگ قیمت مناسب

پتو ژله ای ببعی یکی از پتوهای بسیار زیبا و جدیدی است که به محض ورود در بازار خرید و فروش پتو به سرعت بیشترین میزان سفارشات را به خود اختصاص داد.

پتوهای ژله ای انواع گوناگونی دارند، پتوهایی که به اصطلاح با نام ببعی در بازارعرضه  شده اند پتوهای هستند که دارای خزهای بلند و بسیار نرم هستند.

پتو ژله ای ببعی تک رنگ قیمت مناسب

پتو ژله ای ببعی از شرکت پاندا

این نوع از پتوها در ابعاد یک نفره و دو نفره تولید شده‌اند و تولید آن به صورت تک لایه با  قیمت های ارزان تر موجب شده است تا مورد استقبال بیشتر مشتریان قرار بگیرد.

پتوهای تولید شده از نوع ژله ای گوسفندی از بخش فروش شرکت پاندا نرخ های بسیار ویژه ای را در بر دارند. شما می توانید با استعلام قیمت از این مرکز خرید خود را از این مدل پتو نهایی کنید.

پتو ژله ای ببعی از شرکت پاندا

سفارش پتوی ژله ای تک رنگ ببعی

تولید پتوهای ژله ای ببعی به صورت تک رنگ انجام می گیرد. بیشترین سفارشات برای خرید این مدل پتو عموماً در این طرح بوده است.

بهترین قیمت های خرید پتوهای تک رنگ ژله ای از نوع ببعی با گرما بخشی بسیار مطلوب از آن از خریداران ثابت شرکت پاندا می ‌شود.

انواع پتوی ببعی با وزن سبک و یا وزن های سنگین و ضخیم از این مرکز با قیمت هایی متفاوت عرضه خواهند شد.

سفارش پتوی ژله ای تک رنگ ببعی

خرید و قیمت پتوهای خز ببعی

برای دریافت پتوهای خز ببعی با رنگ های بسیار جذاب و شاد می توانید با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید. تنوع رنگی این مدل پتو برای افرادی که خواهان خرید رنگ های شاد و یا افرادی که خواهان خرید رنگ های چرک تاب هستند از طریق شرکت پاندا با ارزان ترین قیمت ها فراهم می شود.

با توجه به بافت جذاب و دلچسب این مدل پتو شما خریداران عزیز می توانید این پتوهای نرم و لطیف را با امکان شستشوی راحت توسط شرکت پاندا خریداری کنید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما