کارخانه پتو نمدی تابان یزد

کارخانه پتوی تابان یزد عرضه کننده انواع مختلف پتو های نمدی با کیفیت مناسب می باشد. خریداران محترم در سراسر کشور می‌توانند انواع مختلف این پتو های باکیفیت را که از نظر قیمت بسیار بهینه می باشند را از طریق شرکت پاندا ثبت سفارش نمایند.

پتوهای نمدی تابان یزد با برخورداری از الیاف باکیفیت می توانند علاوه بر استفاده به عنوان روانداز و زیرانداز به دلیل داشتن وزنی سبک با قابلیت حمل آسان همراه باشند.

این پتوها با مقاومت خوب در برابر شستشو و گرما بخشی بالا به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین پتوها از گذشته تا کنون به صورت بسته بندی تک محصولی و یا رول در بازار عرضه می گردند.

کارخانه پتو نمدی تابان یزد

کارخانه پتو تابان یزد

کارخانه تابان یزد با توجه به استفاده های مختلف پتو نمدی در درمانگاه ها، مراکز نظامی، اردوگاه ها و خوابگاه ها توانسته است انواع مختلفی از این نوع پتوها را تولید نماید.

با توجه به کیفیت مختلف این از پتوها می توانید ارزان ترین نرخ ها را به صورت مستقیم از کارخانه دریافت کنید. پتوهای نمدی در سایز های استاندارد از طریق مجموعه پاندا آماده فروش و پخش در سراسر کشور می باشد.

کارخانه پتو تابان یزد

خرید عمده پتونمدی

قیمت مناسب و کاربرد بالا نمدی موجب شده است تا بازار خوبی از خرید عمده این نوع از پتو در کشورهای همسایه به وجود آید. کشورهای عراق، پاکستان، افغانستان و… با توجه به خود نیاز های متفاوت خود اقدام به خرید انواع مختلف پتو نمدی، مینک و غیره نموده اند.

خرید عمده پتونمدی

خرید پتو نمدی با قیمت کارخانه

شرکت پاندا در جهت تامین نیاز خریداران داخلی و نیز تاجران توانسته است بهترین قیمت فروش را عرضه نماید. محصولات تولیدی از کارخانه تابان یزد از جمله برترین هایی می باشد که همواره شرکت پاندا بر خرید آن تأکید داشته است. زیرا کیفیت بالای این محصولات این مرکز به اثبات رسیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما