بهترین قیمت پتو نسیم دونفره شرکت نرمینه

پتو نسیم دونفره از محصولات پرفروشی است که از کارخانه نرمینه در کارتون های بسته بندی در ابعاد مشخص برای تمامی این شهرهای مختلف کشور ارسال می گردد.

پتوهای نسیم با برخورداری از تنوع طرح و رنگ با نقوش گل برجسته می ‌توانند با نرمی و لطافتی فوق‌العاده از پتوهای بسیار مرغوب به لحاظ کیفیت و قیمت مورد معامله قرار بگیرند.

بهترین قیمت پتو نسیم دونفره شرکت نرمینه

بهترین پتوی نرمینه مدل نسیم

پتوهای متنوع تولید شده از کارخانه نرمینه هر یک با داشتن تنوع طرح و رنگ می توانند جوابگوی نیاز هر شخص با هر سلیقه ای باشند. پتوهای نسیم از مدل ‌های پرفروشی است که امکان خرید آن با نرخ ارزان فراهم شده است.

اگر به دنبال خرید جدیدترین طرح های پتوی نسیم هستید شرکت پاندا توانسته است به طور مستقیم از کارخانه تمامی محصولات درخواستی را ارائه نماید.

پتوهای نسیم این امکان را دارند تا با شستشوی راحت توسط ماشین لباسشویی و استفاده از نرم کننده همانند روز اول با لطافت سابق مورد استفاده قرار بگیرند.

بهترین پتوی نرمینه مدل نسیم

پتو نسیم دونفره

جدیدترین تولیدات پتو از کارخانه نرمینه با لیست قیمت و کد محصول می تواند انتخاب شما را برای خرید های متنوع فراهم آورد. بی شک پتوی نسیم می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما در جهت دریافت قیمت مناسب آن باشد

پتو های نسیم از جنس پلی استر تولید شدند. خریدارانی که خواهان دریافت پتوهای دو نفره این مدل هستند می‌توانند این محصول را در ابعاد دونفره ۲۳۰ در ۲۰۰ سانتیمتر و با وزن ۲۳۰۰ گرم خریداری کنند.

پتو نسیم دونفره

خرید غیر حضوری پتو از کارخانه

توجه به طرح های متنوع این محصول می تواند شما را در خرید رضایت بخش هدایت نماید. جهت مشاهده طرح ها و مدل های زیبای این پتو می توانید با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید.

امکان خرید غیر حضوری موجب شده است تا خرید آسان و سریع برای شما فراهم شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما