بهترین قیمت پتو پریما نگار یزد دونفره گل برجسته

قیمت پتو پریما نگار یزد که یکی از بهترین پتوهای تولید شده از کارخانه نگار یزد می باشند بسیار متعادل و متناسب با کیفیت آن است.

ابعاد پتو یک نفره و دو نفره با طرح های جدید که به صورت گل برجسته تولید می شوند می‌توانند به دلیل داشتن بافتی مستحکم و ضخیم یکی از بهترین محصولات مصرفی در عرصه منسوجات می باشد.

پتو پریما با داشتن تمامی فاکتورهای پتو باکیفیت ایرانی می توانند مورد استفاده خریداران قرار بگیرند.

بهترین قیمت پتو پریما نگار یزد دونفره گل برجسته

قیمت پتو پریما نگار یزد

قیمت فروش این پتو بر اساس ابعاد آن متفاوت می باشد. هرچند مناسب ترین قیمت ها از طریق کارخانه برای خریداران اعلام شده است اما می‌تواند به واسطه حضور دلالان و واسطه گران نرخ‌های گران تری در دسترس خریداران قرار بگیرد.

اگر شما به دنبال دریافت قیمت کارخانه برای خرید پتو پریما هستید می توانید از طریق شرکت پاندا ثبت سفارش خود را انجام دهید تا پتوی پریما را با قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

قیمت پتو پریما نگار یزد

پتوی دونفره پریما با طرح جدید

پتوهای تولید شده و عرضه شده از کارخانه نگار یزد می توانند با طرح هایی بسیار متنوع و رنگ های گوناگون انتخابی بسیار عالی برای خرید عمده باشند.

با توجه به طرح های ارائه شده از سوی شرکت پاندا جهت خرید عمده می توان گفت که تمامی خریداران عمده می توانند با توجه به ارائه مدل ها و طرحهای جدید محصولا مورد نیاز خود را از این طریق تأمین نمایند.

پتوی دونفره پریما با طرح جدید

کارخانه نگار یزد

کارخانه نگار یزد با سابقه بیش از ۴۰ سال فعالیت در عرصه تولید انواع منسوجات توانسته است بهترین کیفیت ها را در دسترس خریداران قرار دهد.

این کارخانه با تولید ۱۰۴ طرح مختلف از پتو توانسته است متناسب با سلایق گوناون مشتریان خود محصولات درجه یکی را تولید و عرضه نماید. پتو پریما یکی از مدل های موفق این مجموعه تولیدی می باشد که امکان خرید آن با نرخ ارزان وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما