قیمت عمده پتو سربازی مینک از اصفهان

پتو سربازی مینک یکی از انواع پتو است که در شرایط سربازی به عنوان رو انداز وو یا زیر اندار مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل پتو از الیاف آکریلیک تولید می گیردد که دلیل آن ایجاد گرمای بیشتر و نرمی و لطافت آن است.

پتو مینک پس از بافت در دستگاه های مخصوص دیگری تحت شرایط خاص و گرما قرار می گیرند تا تیغ خورده و روند تولید تکمیل گردد. هر چقدر ماشین آلات به روز تر و الیاف به کار رفته با کیفیت تر باشند نتیجه ی کار مطلوب تر خواهد بود.

از پتو مینک ساده در سربازی، و از نوع طرح دار آن در بیمارستان ها و حتی منازل استفاده می کنند. مزیت این پتو نسبت به دیگر مدل هاريال قیمت پایین تر و دوام بالای آن است و علاوه بر به دلیل سبک بودن به عنوان پنو مسافرتی نیز کاربرد دارد.

پتو سربازی مینک

پتو سربازی مینک

پتوی مینک کاربرد های مختلفی دارد که یکی از آن ها مکان های نظامی و ارتش و بیمارستان و نیروی انتظامی است. این پتو تقریبا وزن سبکتری نسبت به پتو های دیگر دارد و از الیاف مصنوعی تولید می شود که نسبتا گرمای خوبی دارد. مدل طرح دار پتو مینک نیز در ابعاد یک نفره و دو نفره نیز وجود دارد که مشتریان خاص خود را دارد.

تولید کننده پتو سربازی در اصفهان

تولید کننده پتو سربازی در اصفهان

کارخانه های تولید کننده پتو مینک در کشور شامل: شکوفه، زمرد، طاهر و… است که هر کدام کیفیت های مختلفی دارند. اصفهان به عنوان مرکز تولید کننده پتو مینک، بیشترین شرکت های عرضه کننده این پتو را در خود جای داده است.

قیمت عمده پتو مینک

قیمت عمده پتو مینک

پتو مینک در ابعاد دو نفره و یک نفره وجود دارد که در طرح های متنوع نیز تولید می شود. قیمت هر کدام از این مدل ها با توجه به برند آن، متفاوت است. برای بررسی قیمت های مختلف پتو مینک در بازار با ما تماس بگیرید.

خریداران می توانند برای سفارش عمده پتو مینک برای بیمارستان ها ، مراکز نظامی و مصارف خانگی … توسط سایت های اینترنتی اقدام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما