قیمت عمده پتوی نرمینه مدل نسیم گل برجسته

پتو نرمینه مدل نسیم  از پتوهای بسیار زیبایی می باشد که به صورت گل برجسته تولید شده است. این پتوهای  بسیار زیبا با توجه به قیمت‌های فروش بسیار مناسبی که به همراه دارند به عنوان یک محصول درجه ۱ و صادراتی در تمامی بازارهای فروش منسوجات و کالای خواب در سراسر کشور یافت می‌شوند.

قیمت عمده پتوی نرمینه مدل نسیم گل برجسته

خرید اینترنتی پتو نرمینه از کارخانه

خرید آنلاین از بهترین خدمات فضای اینترنتی می باشد که امکان دسترسی به مناسبترین نرخ ها را در کمترین زمان به وجود آورده است. خریداران عمده ای که میخواهند محصول مورد نیاز خود را از کارخانه نرمینه به صورت آنلاین تهیه کنند می‌توانند از مرجع پاندا اقدام نمایند، چرا که شرکت با همکاری کارخانه همواره قیمت های زیر نرخ بازار را اعلام داشته است.

پتو نرمینه از دیگر محصولاتی می باشد که شرکت پاندا با توجه به درخواست های مکرر مشتریان رنگ بندی بسیار زیبایی از آن را برای خرید مشتریان فراهم نموده است.

خرید اینترنتی پتو نرمینه از کارخانه

فروش عمده پتو نسیم

با توجه به بازار بسیار پر رونق فروش پتوی نسیم و سایر پتوهای تولید شده در کارخانه نرمینه می توان گفت که این پتوها ضمن برخورداری از کیفیت عالی و زیبایی ظاهری با داشتن قیمت های مشتری پسند، می توانند بهترین امتیاز را برای فروش عمده داشته باشند.

پتو نسیم با تنوع طرح و رنگ با بافت گل برجسته که همراه با ثبات رنگ می باشد در کارتن های آماده از نظر ابعاد پتو در تعداد ۱۰ تایی و ۱۲ تایی به سرعت برای شما بارگیری و ارسال می گردد.

فروش عمده پتو نسیم

قیمت خرید عمده پتو نرمینه

قیمت های فروش پتو نرمینه بر اساس مدل های مختلف آن که با ضخامت های مختلف و نوع الیاف متفاوت تولید شده است متغیر است. با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه پتوهای تولید شده با نرخ بیشتری در بازار عرضه می گردند.

پتوهای مدل نسیم از کارخانه نرمینه از جمله پتوهای قیمت مناسبی است که امکان خرید آنلاین آن به وجود آمده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما