قیمت عمده پتو ژله ای دو نفره سروین نرمینه

پتو ژله ای دو نفره یکی از محصولاتی می باشد که همواره با توجه به تنوع برندهای تولید شده، شرکت پاندا توانسته است بهترین کیفیت ها را با ارزان ترین قیمت ها برای خریداران معرفی نماید.

یکی از بهترین برندهای تولید کننده ایرانی که همواره با افتخار شرکت پاندا محصولات آن را به تمامی مشتریان معرفی می‌نماید محصولات تولید شده از کارخانه نرمینه می باشد.

قیمت عمده پتو ژله ای دو نفره سروین نرمینه

پتوهای مسافرتی سروین

پتوهای ژله تولید شده از سوی کارخانه نرمینه که با ضخامتی کم و وزنی سبک می‌تواند همراه هستند با نام سروین می توانند نیاز شما را به عنوان یک پتوی مناسب برای چهار فصل تأمین سازد.

پتوهای مسافرتی تولید شده با نام سروین از کارخانه نرمینه در ابعاد تک نفره و دو نفره تولید شده اند. ابعاد دونفره آن نیز همانند پتوهای تک نفره با برخورداری از تنوع رنگ و نقوش برجسته می توانند کیفیت و دوام عمر بسیار بالایی را داشته باشند.

پتوهای مسافرتی سروین

خرید پتو سروین از کارخانه نرمینه

خرید پتو های ژله ای از طریق شرکت پاندا می تواند شرایط بسیار مناسبی را به همراه قیمت های رقابتی داشته باشد. چرا که شرکت پاندا با عرضه قیمت فروش درب کارخانه بدون افزایش هزینه انبارداری محصولات مورد نظر شما را از کارخانه بارگیری و برای شما ارسال می نماید.

بنابراین با کمترین هزینه باربری می توانید پتوهای ژله ای بسیار زیبا و نرم لطیف سروین را از کارخانه نرمینه تنها با یک تماس خریداری نمایید.

خرید پتو سروین از کارخانه نرمینه

پتو ژله ای دو نفره

کارخانه نرمینه از از بهترین تولید کنندگان پتوهای ژله ای می باشد که توانسته است با ارائه قیمت های نسبتا مناسب محصولات بسیار متنوعی را فراهم آورد.

برای خرید پتوهای مسافرتی زیبا می توانید طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و رنگ‌های آن را در ابعاد دو نفره با نام سروین تنها با یک تماس خریداری کنید. این محصول از الیاف پلی استر تولید شده است که کارایی بالایی را جهت استفاده دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما