قیمت روبالشی ساده مخمل آنجل ایرانی

قیمت روبالشی ساده بر اساس قیمت پارچه مصرفی در دوخت روبالشی تعیین می گردد. روبالشی های ساده مخمل بسیار متنوع هستند.

یکی از پرفروش‌ ترین روبالشی هایی که همواره مدل های متفاوتی از آن تولید و در بازار عرضه شده است روبالشی مخمل آنجل می باشد.

قیمت روبالشی ساده مخمل آنجل ایرانی

تولید روبالشی ساده و گل برجسته مخمل

روبالشی آنجل که از بافتی نرم برخوردار هستند با مقاومت خوبی نسبت به سایش و حفظ کیفیت عالی بر اثر شستشو می توانند بهترین محصول به عنوان یک روبالشی درجه یک ایرانی برای استفاده در بازه زمانی طولانی باشند.

روبالشی مخمل آنجل عموماً به صورت تک رنگ به فروش می رسد. تولید روبالشی های مخمل آنجل به صورت ساده و گل برجسته انجام می گیرد.

خریداران می توانند هر دو مدل روبالشی های تک رنگ را به صورت گل برجسته و یا ساده و رنگ های متنوع و چرک تاب خریداری کنند.

تولید روبالشی ساده و گل برجسته مخمل

خرید اینترنتی روبالشی آنجل

شما عزیزان میت وانید روبالشی های آنجل را به عنوان یکی از روبالشی های مرغوب و قیمت مناسب خریداری کنید. شرکت پاندا مرکزی معتبر برای خرید ارزانترین روبالشی محسوب می شود. هر خریداری می تواند جهت بهره‌مندی از خرید آنلاین و مستقیم از تولیدی، همکاری خود را با شرکت پاندا آغاز نماید.

خرید اینترنتی روبالشی مخمل در مدل های متنوع منجر به حفظ سرمایه های خریداران می شود. چرا که این شیوه خرید با حذف هزینه های جانبی همراه است.

خرید اینترنتی روبالشی آنجل

قیمت روبالشی ساده

جهت خرید انواع مختلف ملزومات خواب با قیمت تولیدی می توانید از طریق شرکت پاندا مناسب ترین نرخ ها را به دست آورید.

برای خرید روبالشی آنجل در ابعاد ۵۰ در ۷۰ همراه با زیپ می ‌توانید محصول مورد نظر خود را از شرکت پاندا در رنگبندی متنوع تهیه کنید. برای استعلام قیمت مدل های متفاوت دوخت روبالشی از پارچه آنجل با ما تماس بگیرید و نرخ تولیدی را از آن خود کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما