قیمت پتو یک نفره برلیان بازار تهران

قیمت پتو یک نفره برلیان که همواره از بهترین مواد اولیه تولید شده است، مستقیم از کارخانه برای شما اعلام می گردد.

کارخانه نیکو باف تولید کننده انواع مدل های برتر پتو با نام‌های برلیان، الماس و… می باشد. اگر خواهان خرید پتوهای بسیار زیبا و درجه یک هستید پتوی برلیان می تواند یکی از مدل های رضایت بخش برای شما باشد.

قیمت پتو یک نفره برلیان بازار تهران

قیمت پتو یک نفره برلیان

پتوهای تولید شده از انواع مختلف کارخانه ها در سراسر کشور همواره با قیمت های رقابتی و کیفیت عالی محصول توانسته اند فروش خوبی را داشته باشند.

پتوهای تولید شده در کارخانه نیکو باف نیز با نام برلیان در این میدان توانسته است مشتریان خود را به دست آورد. پتوهای تک نفره این مدل پتو ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتیمتر می باشد و می تواند با داشتن ظاهری بسیار زیبا و ضخیم به عنوان پتوی بسیار زیبا و با کیفیت مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت پتو یک نفره برلیان

انواع مختلف پتوی برلیان

پتو های برلیان را شما می توانید در دو مدل تک رنگ و یا گلدار خریداری کنید. پتوهای تک رنگ امروزه مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده اند که از شرکت پاندا به همراه قیمت های فوق العاده عالی عرضه می شود. امکان اتصال شما برای خرید پتو مستقیم به قیمت کارخانه توسط این مرکز انجام می گیرد.

انواع مختلف پتوی برلیان

پتو برلیان در بازار تهران

بازار تهران یک مرکز عظیم برای خرید و فروش انواع کالای خواب محسوب می شود. خریداران عمده ای که تمایل به خرید پتو های باکیفیت برلیان دارند می توانند معامله های خود را تنها با یک تماس با سرعت بسیار به پایان برسانند.

عرضه مستقیم پتوهای برلیان از کارخانه در بازار تهران با بهترین هزینه باربری انجام می گیرد. برای دریافت قیمت های همکاری خرید عمده پتو و فعالیت در زمینه خرید و فروش پتو می توانید از این طریق به بهترین قیمت ها دست یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما