قیمت پتو نسیم یک نفره گل برجسته

قیمت پتو نسیم به عنوان یکی از پتو های بسیار زیبا و لطیف از سوی شرکت پاندا متناسب با ابعاد تک نفره و دو نفره با نرخ کارخانه ارائه می گردد.

پتو های نسیم تولید شده از کارخانه نرمینه هستند و ابعاد تک نفره با اندازه ۲۱۰ در ۱۵۵ سانتیمتر آن که بیشترین میزان سفارشات را دارد.

قیمت پتو نسیم یک نفره گل برجسته

خرید رنگ بندی کامل پتوی نسیم

خریداران عمده که ترجیح می‌دهند تنوع پتوهای نسیم را به طور کامل خریداری کنند، می توانند این مدل پتو را که به صورت گلدار و یا ساده تک رنگ تولید شده اند به همراه گل های برجسته خریداری کنند.

تنوع رنگ بندی این پتو بسیار گسترده است خریداران می توانند کارتون های آماده برای فروش عمده را با داشتن تنوع کامل رنگ بندی خریداری کنند.

خرید رنگ بندی کامل پتوی نسیم

خرید پتوی اعلا از کارخانه نرمینه

کارخانه نرمینه از بزرگترین تولید کنندگان پتو در کشور می باشد که محصولات تولید شده خود را با فروش مستقیم توسط نمایندگی ها در دسترس خریداران قرار می‌ دهد. شرکت پاندا نیز یکی از مراجع تایید شده جهت خرید ارزان قیمت پتو کارخانه نرمینه می باشد.

با در نظر گرفتن به بهترین شرایط پتوی نسیم می توانید این مدل زیبا را که با الیاف های مرغوب تولید شده‌اند و از نظر انسجام تار و پودی بسیار مستحکم دارند را عنوان پتوهای درجه یک خریداری کنید.

خرید پتوی اعلا از کارخانه نرمینه

قیمت پتو نسیم از کارخانه

پتوهای نسیم با داشتن وزن های نسبتاً سبک می توانند به واسطه لطافت و نرمی که دارند حس خوبی به افراد ببخشند و خوابی راحت را به وجود آورند. این پتوها به عنوان پتو های پرطرفدار از کارخانه نرمینه با نرخ‌های مناسبی در دسترس خریداران قرار می گیرد. جهت دریافت جدیدترین مدل های پتوی گل برجسته ی نسیم با شرکت پاندا تماس بگیرید.

لیست قیمت های فروش پتو نسیم و سایر مدل های پتوهای نرمینه با تنوع در سایز و مدل برای شما از طریق این مرکز اعلام می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما