قیمت پتو گل برجسته لاله زنبق

قیمت پتو گل برجسته لاله به ‌عنوان یک پتوی بسیار زیبا و درجه یک ایرانی همواره از بخش فروش شرکت پاندا با نرخ های بسیار مشتری پسند همراه است.

طرح ها و قیمت های تولیدی پتو از کارخانه لاله به گونه ای است که پاسخگوی نیاز تمامی اقشار درآمدی با همه گروه های سنی می باشد، به همین دلیل فروش خوب این پتوها در تمامی مدل ها وجود دارد.

قیمت پتو گل برجسته لاله زنبق

قیمت پتو گل برجسته لاله زنبق

پتوهای گل برجسته با برندهای گوناگون تولید در بازار عرضه شده اند. این پتوها به علت داشتن نقوش برجسته زیبایی دو چندانی را به پتو بخشیده‌اند.

کارخانه لاله یکی از بزرگترین مراکز است که توانسته است متنوع ترین پتوها را با گل های برجسته و نقوشی متفاوت تولید نماید. از بهترین تولیدات این مجموعه می ‌توان به پتوهای زنبق اشاره کرد.

قیمت پتو گل برجسته لاله زنبق

سفارش خرید انواع پتوی زنبق

مدل زنبق با برخورداری از طرح‌های گوناگون گلدار و تک رنگ ساده توانسته است به ‌عنوان پتوی بسیار ایده آل از نظر طرح و رنگ مورد استفاده خریداران قرار بگیرد.

فروش متنوع ترین طرح های پتوی تک نفره و دونفره زنبق از شرکت پاندا موجب شده است تا خریداران بتوانند بهترین خرید را با برخورداری از ارزان ترین قیمت ها تجربه نمایند.

پتوهای زنبق لبه دوزی شده هستند؛ ابعاد تک نفره آن ۲۱۰ در ۱۶۰ سانتیمتر و ابعاد دو نفره آن ۲۳۰ در ۲۱۰ سانتی متر می باشد.

سفارش خرید انواع پتوی زنبق

خرید پتو به نرخ کارخانه

عاملی که موجب شده است تا خریداران بتوانند با رغبتی بسیار تلاش برای خرید پتوهای زنبق داشته باشند، کیفیت عالی در مقایسه با قیمت های فروش آن است.

شرکت پاندا امکان دسترسی به مناسب ترین قیمت های کارخانه لاله را برای همه مشتریان آسان تر نموده است. به منظور دریافت اطلاعات دقیق از قیمت های فروش مدل های متنوع پتوهای لاله می توانید از طریق این مجموعه نرخ ‌های فروش بی واسطه کارخانه دست یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما