اعلام قیمت پتو پریما تک نفره کارخانه نگاریزد

قیمت پتو پریما تک نفره را می توانید بر اساس جدیدترین تولیدات صورت گرفته از کارخانه توسط ارتباط با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا تنها با یک تماس مطلع شوید. از آنجا که شرکت پاندا مرکز تایید شده جهت فروش عمده انواع محصولات کارخانه نگار یزد می باشد شما می توانید تصویر پریما را به عنوان یک محصول شاخص و برجسته از کارخانه نگار یزد با قیمت های فوق العاده از طریق مجموعه پاندا خریداری نمایید.

اعلام قیمت پتو پریما تک نفره کارخانه نگاریزد

خرید پتو پریما از کارخانه نگار

کارخانه نگار یزد تولید کننده پتو در انواع مختلف می باشد که در کنار سایر محصولات تولیدی خود توانسته است اعتماد مشتریان بسیاری را به دست آورد.

یکی از پتوهای فوق العاده زیبا و با کیفیت پتو پریما می باشد که استفاده از بهترین الیاف موجب شده است تا این پتو به عنوان یک پتو ماندگار و بادوام برای استفاده در سالیان متمادی باشد.

تنوع طرح و رنگ این پتو موجب شده است تا علاوه بر ارائه کیفیت فوق العاده انتخاب آن متناسب با سلیقه های مختلف به وجود آید.

خرید پتو پریما از کارخانه نگار

قیمت پتو پریما تک نفره

ابعاد تک نفره این پتو ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتی متر می باشد که از نظر ظاهر بزرگ می باشد و می تواند به عنوان روتختی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. تنوع طرح و رنگ به همراه مقاومت در اثر شستشو توسط ماشین لباسشویی می تواند حاکی از استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید این پتو استاندارد باشد.

قیمت پتو پریما تک نفره

استعلام قیمت پتو مدل پریما

اگر به دنبال دریافت بهترین نرخ برای خرید پتوی پریما هستید می توانید شرکت پاندا را به عنوان نماینده پخش این برند پتو برگزینید.

قیمت های ویژه را برای تمامی خریداران در نقاط مختلف کشور از طریق شرکت پاندا قرار می گیرد. لبست طرح محصولات تولید شده به همراه قیمت روز تولید برای شما ارائه می گردد.

شما می توانید از این فرصت پیش رو جهت خرید مستقیم از کارخانه با ارزانترین قیمت بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما