قیمت پتو مسافرتی دونفره ژله ای سروین نرمینه

قیمت پتو مسافرتی دو نفره ژله ای بر اساس برند تولید کننده و وزن پتو متفاوت میباشد عوامل مختلفی بر روی قیمت پتو و اثر گذار هستند یکی از مهمترین عوامل تغییر قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید پتو میباشد

یکی از بهترین پتوهای که توانسته است رضایت خرید مشتریان را نسبت به اراده کیفیت دریافت نماید پتوهای مسافرتی سروین از کارخانه نرمینه می‌باشد. پتوهای سروین دارای طرح های مختلفی هستند. شما می توانید تنوع طرح های تولیدی از این مدل پتو را توسط شرکت پاندا دریافت نمایید.

قیمت پتو مسافرتی دونفره ژله ای سروین نرمینه

قیمت پتو مسافرتی دونفره ژله ای

با توجه به تنوع تولیدات صورت گرفته از انواع پتوهای مسافرتی، این پتوها به صورت لبه دوزی شده و یا نوار دوزی شده در بازار عرضه می‌شوند و همین عامل می‌تواند یکی از اصلی ترین عوامل اثرگذار بر روی قیمت فروش باشد.

پتوی ژله ای سروین انواع مختلفی دارد، شما می توانید کد محصول را متناسب با ویژگی های ظاهری مختلف از شرکت پاندا ثبت سفارش نمایید.

قیمت پتو مسافرتی دونفره ژله ای

انواع پتو سروین با خرید آنلاین

لازم به ذکر است که پتوهای سروین دارای انسجام تار و پود هستند و از این منظر می توانند بهترین کیفیت ها را بر اثر استفاده روزانه در طول سال ها داشته باشند.

پتوهای سروین در اندازه تک نفره و دونفره تولید شده اند. با توجه به بازار فروش هر ابعاد از پتوهای سروین شما می توانید متناسب با نیاز خود بهترین قیمت ها را از این برند دریافت نمایید. خرید اینترنتی می تواند ارائه دهنده نرخ های ارزان برای برای شما باشد.

انواع پتو سروین با خرید آنلاین

خرید پتو مسافرتی دو نفره

پتوهای سروین دو نفره در ابعاد ۲۲۰ در ۲۰۰ سانتی متر تولید شده اند که می توانند به عنوان پتوهای سبک و لطیف با وزن ۱٫۵ کیلوگرم در بازار بهترین فروش را داشته باشند.

جهت دریافت قیمت های فروش می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما