قیمت پتو یکنفره نسیم گل برجسته برای صادرات

قیمت پتو یک نفره نسیم به صورت مستقیم از تولیدی ارائه می گردد. کارخانه تولید کننده نسیم با فعالیت خود در طول سال ها تولید پتوی با کیفیت و درجه یک با مدل ها و نام های گوناگون توانسته است اعتماد خریداران عمده در سراسر کشور را نسبت به محصولات خود به عنوان محصولاتی بسیار عالی و صادراتی بر همگان بشناساند.

قیمت پتو یکنفره نسیم گل برجسته برای صادرات

پتو گل برجسته نسیم

مدل نسیم که از مدل های زیبا و با کیفیت می باشد که از طرف کارخانه نرمینه تولید و به تمامی نقاط مختلف کشور ارسال می گردد در ابعاد تک نفره و دو نفره با تنوع طرح ها و رنگ ها امکان خرید را با قیمتی بسیار ارزان از درب کارخانه به وجود آورده است.

این پتوها که به صورت گل برجسته تولید شده اند می ‌توانند با برخورداری از تنوع رنگ و طرح به صورت گلدار و یا تک رنگ در دسترس خریداران قرار بگیرند.

پتو گل برجسته نسیم

قیمت پتو یکنفره نسیم

کارخانه تولیدکننده با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و سلایق آنان اقدام به تولید جدیدترین پتو با بهره گیری از بهترین الیاف و نخ نموده است. پتو با مدل نسیم در ابعاد تک نفره به اندازه ۱۵۰ در ۲۱۰ سانتی متر می باشد. صادرکنندگان پتوی نسیم می‌تواند ابعاد تک نفره آن را با قیمت های کارخانه دریافت و برای ارسال آن به کشورهای همسایه اقدام ورزند.

قیمت پتو یکنفره نسیم

پتو صادراتی نسیم باکیفیت و قیمت مناسب

با توجه به اینکه کشور های همسایه مشتریان دائمی و متقاضیان خرید پتو باکیفیت ایرانی هستند، شما می توانید محصولات تولید شده از کارخانه نرمینه را با در نظر گرفتن قیمت های خوب آن برای صادرات به کشور های گوناگون خریداری نمایید. شرکت پاندا ضمن ارائه مشاوره آمادگی همکاری برای صادرات دارد.

پتو صادراتی نسیم با بهترین بسته بندی و قیمت ارزان ارسال می گردند.

جهت دریافت اطلاعات می توانید با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما