قیمت بهترین پتوی خارجی مارک ترولاو

قیمت بهترین پتوی خارجی را می توانید از طریق شرکت بازرگانی پاندا پاندا به عنوان عرضه کننده انواع مختلف پتو با مارک های معروف و با کیفیت جویا شوید.

یکی از شاخص‌ترین پتوهایی که شرکت پاندا به دلیل نرمی و لطافت فوق العاده آن و کیفیت عالی، به تمامی خریداران خود پیشنهاد می نماید، پتو ترولاو می باشد.

قیمت بهترین پتوی خارجی مارک ترولاو

خرید پتو با کیفیت ترولاو

پتو ترولاو می‌تواند ضمن داشتن لطافتی فوق‌العاده بدون ایجاد حساسیت برای هر شخصی مورد استفاده قرار بگیرد. از آنجایی که پتوهای تولید شده با نام ترولاو از نظر طرح متفاوت هستند، خریداران عمده می توانند این محصول را با توجه به طرح های مختلف آن برای خرید برگزینند.

پتو ترولاو با برخورداری از الیاف پلی استر می تواند یک محصول ایده آل به لحاظ داشتن کیفیت و قیمت مناسب برای شما باشد.

خرید پتو با کیفیت ترولاو

قیمت بهترین پتوی خارجی

با توجه به قیمت های فروش پتوهای خارجی برند ترولاو می تواند یکی از مناسبترین پتوهایی باشد که قیمت های مشتری پسندی را در بر دارد.

ابعاد تک نفره پتوی ترولا در اندازه ۱۶۰ در ۲۲۰ می‌باشد. همچنین ابعاد دو نفره آن نیز ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر و با وزن ۴ کیلوگرم می باشد.

شما می توانید طرح های جدید این پتو وارداتی را در ابعاد دلخواه ثبت سفارش نمایید.

قیمت بهترین پتوی خارجی

پخش بهترین پتوهای خارجی

پتو ترولاو با برخورداری از دولایه می تواند گرمابخشی سریع داشته باشد و با وزن سنگین و ضخامت بالا بهترین انتخاب برای روزهای سرد باشد.

با توجه به ویژگی های ذکر شده این پتو می تواند خوابی راحت را به وجود آورد.

این مرکز ارائه دهنده انواع مختلف پتو خارجی با نام های اسفیلا، اسکیمو، کلودی و … می باشد. پتوی ترولا یکی از مناسب ترین قیمت های فروش را به عنوان پتو خارجی دربردارد.

جهت دریافت اطلاعات از قیمت های فروش این محصول می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما