قیمت پتو گل برجسته یک نفره زنبق

قیمت پتو گل برجسته یک نفره به ‌عنوان پتوی بسیار پرفروش و زیبا از برند های مختلف تولیدی توسط شرکت پاندا با قیمت درب کارخانه ارائه می گردد.

از آنجا که بهترین برند های تولید کننده ایرانی توسط شرکت پاندا در دسترس خریداران قرار می گیرند می توانند ارزانترین نرخ های فروش را در بر داشته باشند.

قیمت پتو گل برجسته یک نفره زنبق

قیمت پتو گل برجسته یک نفره

پتوهای گل برجسته امروزه طرفداران بسیاری را دارند، این پتوها با داشتن نقوش گل برجسته متفاوت می توانند ضمن برخورداری از ضخامت بالای پتو به عنوان یکی از ایده آل ترین ابزار گرمابخش در روزهای سرد سال به شمار آیند.

بهترین برندهای تولید کننده پتوی ضخیم، پتوی زنبق می باشد. پتوهای زنبق گل برجسته در تنوع طرح تولید شده‌اند. پتوهای تک رنگ برای سلیقه های ساده پسند و پتو های گلدار نیز با جدیدترین طرح ها تولید شده اند.

هر خریداری می تواند جهت تهیه پتوهای زنبق در ابعاد تک نفره ۲۱۰ در ۱۶۰ سانتی‌متر، پتوهای خود را مستقیم از کارخانه لاله قم دریافت کند.

قیمت پتو گل برجسته یک نفره

خرید آنلاین پتو با بهترین قیمت

خریداران باهوش که همواره صرفه‌جویی در وقت و هزینه های خود را مدیریت می نمایند، می توانند ازطریق خرید آنلاین سفارشات مورد نیاز خود را از انواع پتوهای جدید گل برجسته زنبق، از شرکت پاندا مستقیم از کارخانه خریداری کنند.

سفارشات ارائه شده از جانب خریداران در سراسر کشور با مدیریت بخش فروش شرکت پاندا در کمترین زمان از کارخانه بارگیری و ارسال خواهد شد.

خرید آنلاین پتو با بهترین قیمت

قیمت فروش پتو از کارخانه لاله

کارخانه لاله قم تمامی محصولات تولید شده از انواع پتو را از طریق خرید اینترنتی به سراسر کشور ارسال می نماید. شما نیز می توانید با تجربه خرید آنلاین از این مرکز به بهترین قیمت های خرید پتوی زنبق دست یابید.

استعلام قیمت پتو های تک نفره در مدل های مختلف برای شما تنها با یک تماس میسر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما