قیمت پتو ژله ای تیسا گل برجسته

قیمت پتو ژله ای تیسا بر اساس میزان ضخامت و وزن پتو متفاوت است. پتوهای مسافرتی تولید شده با نام تیسا ضمن در برداشتن قیمت‌های فروش ویژه از کارخانه شادیلون توانسته‌ اند با داشتن کیفیت های عالی رقابت بازار فروش انواع پتوهای ژله ای ایرانی و خارجی بهترین فروش را داشته باشند.

قیمت پتو ژله ای تیسا گل برجسته

قیمت پتو ژله ای تیسا

قیمت های فروش انواع پتوی مسافرتی و ژله ای تیسا بر اساس ابعاد متفاوت است. نرخ فروش پتو ها همواره بر اساس نرخ مواد اولیه مورد استفاده تعیین می گردد. با این وجود شرکت پاندا توانسته است با توجه به افزایش قیمت های فروش پتوها امکان خرید پتوهای ژله ای تیسا را با نرخ های بسیار مناسب همراه سازد.

قیمت پتو ژله ای تیسا

قیمت پتوی گل برجسته ژله ای شادیلون

پتو های ژله ای به دلیل داشتن بافت نرم و گرما بخشی بالا مناسب برای استفاده تمام اعضای خانواده از کودک و بزرگسال می باشند. بر همین اساس تنوع طرح های تولیدی این مدل پتو برای تمامی سلیقه ها مناسب است.

هر خریداری می تواند انواع متفاوت پتوهای ژله ای تیسا را به عنوان پتوهای ژله ای مرغوب شادیلون با نقوش گل برجسته و کیفیتی بسیار عالی خریداری کند.

مقایسه قیمت‌های فروش پتو های ژله ای این برند نسبت به کیفیت و قیمت های فروش پتوهای خارجی می ‌تواند شما را به خرید قطعی این مدل پتو سوق دهد

قیمت پتوی گل برجسته ژله ای شادیلون

سفارش خرید آسان پتو از کارخانه

بدین وسیله شرکت پاندا جهت رفاه حال مشتریان خود توانسته است با پاسخگویی سریع به سوالات و سفارشات شما عزیزان جدیدترین طرح های تولیدی پتو ژله ای را با قیمت های مناسب عرضه دارد.

این برند با فروش ویژه از شرکت پاندا به عنوان محصولات صادراتی برای تمامی نقاط مختلف کشور ارسال می شود. این پتو های صادراتی با همکاری بخش فروش شرکت پاندا می توانند برای صادرات به کشورهای مختلف سودآوری قابل توجه ای را به دنبال داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما