قیمت پتو تیسا یک نفره شادیلون

قیمت پتو تیسا به عنوان یک پتوی مسافرتی ایرانی درجه یک در مقایسه با بهترین پتوهای خارجی وارد شده از نوع مسافرتی بسیار بهینه و مشتری پسند تر می باشد.

شما می توانید پتوهای تیسا را به عنوان پتوهای سبک و نازک با قابلیت حمل آسان با نرمی و لطافتی فوق العاده عالی خریداری کنید.

قیمت پتو تیسا یک نفره شادیلون

خرید بهترین انواع پتو مسافرتی ایرانی

همواره پتو های مسافرتی مختلفی با تنوع طرح ها و رنگ بندی گسترده در بازار عرضه شده اند که می توانند نشانگر یک پتوی ایرانی درجه یک باشند.

شما می توانید پتوهای تیسا را به عنوان پتوهای مسافرتی با کیفیت تنها با یک تماس از کارخانه شادیلون خریداری کنید. با توجه به پاسخ دهی دشوار بخش فروش کارخانه شما می توانید از طرق مختلف دیگر به قیمت های مستقیم و ارزان کارخانه دست یابید.

خرید بهترین انواع پتو مسافرتی ایرانی

خرید مستقیم پتوی تیسا از کارخانه شادیلون

نمایندگی های فروش عمده  نیز از بهترین مراکز خرید ارزان پتوهای مسافرتی تیسا باشند. همچنین مرکز پخش عمده شرکت پاندا به عنوان یکی از مراکز بزرگ عرضه کننده پتوهای درجه یک می تواند قیمت های کارخانه را که نتیجه همکاری این مرکز با بخش فروش کارخانه می باشد را در دسترس شما قرار دهد.

خرید مستقیم پتوی تیسا از کارخانه شادیلون

قیمت پتو تیسا

شما می توانید پتوهای تک نفره و دو نفره مسافرتی را به صورت ساده و گل برجسته خریداری کنید. یقیناً انتخاب های شما برای خرید عمده می ‌تواند شامل زیباترین تنوع طرح و رنگ بندی باشد.

 پتوهای یک نفره در اندازه ۲۲۰ در ۱۵۰ سانتی متر با مدل های مختلف با بیشترین میزان فروش از طریق شرکت پاندا با تخفیفات بسیار ویژه آماده ارسال با باربری می باشد. جهت کسب اطلاع از قیمت ها با ما همراه باشید.

شما می توانید تنوع رنگ بندی این محصولات زیبا را از طریق شرکت پاندا به طور مستقیم از کارخانه شادیلون به دست آوردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما