پتو ژله ای تک رنگ تیسا شرکت شادیلون

پتو ژله ای تک ‌رنگ محصولی است که خریداران عمده متناسب با استقبال مشتریان در بازار فروش انواع پتو توانسته ‌اند از بهترین تولیدی ها سفارش‌های خرید تعداد بالایی را داشته باشند.

پتوهای ژله ای عموماً به عنوان پتوهای سبک مسافرتی خریداری می ‌شوند. این مدل پتو ها با داشتن نرمی و لطافت بسیار ضمن ضخامت کم می تواند گرما بخشی خوبی را داشته باشند. پرزهای بلند این پتو از عوامل موثر بر گرما بخشی می باشد.

پتو ژله ای تک رنگ تیسا شرکت شادیلون

خرید پتوی ژله ای مرغوب

با توجه به اینکه عدم پرزدهی یک امتیاز محسوب می شود، پتوهای تولید شده با نام تیسا می ‌توانند بدون پرزدهی و بدون چروک شدن به عنوان پتو های بسیار عالی در معرض خرید قرار بگیرند.

کارخانه شادیلون پتوهای تیسا را به صورت عمده در کارتون های از پیش آماده در ابعاد تک نفره و دو نفره آماده فروش نموده است. اگر شما خواهان خرید این پتوهای با کیفیت هستید می توانید با یک تماس سفارش خود را دریافت نمایید.

خرید پتوی ژله ای مرغوب

سفارش خرید پتو ژله ای تک رنگ

یکی از بهترین پتو های ژله ای که شرکت پاندا توانسته است متناسب با سفارش های مکرر خریداران تهیه این محصول را با ارزانترین قیمت فراهم آورد، پتو های تک رنگ می باشد.

پتو های ژله ای تیسا که از رنگ های ساده زرد، سبز، صورتی، بنفش و… تولید شده‌اند می‌ توانند متناسب با انواع سفارشات مشتریان در ابعاد تک نفره و دو نفره به فروش برسند.

سفارش خرید پتو ژله ای تک رنگ

قیمت عمده پتوهای ژله ای تیسا

پتوهای ژله ای تیسا که به صورت ساده و برجسته تولید شده اند هر کدام دارای قیمت های فروش مختلفی هستند. برای دریافت اطلاعات از وزن و و قیمت های روز فروش عمده پتو های تیسا با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

فروش مستقیم پتو از کارخانه می‌ تواند منجر به دریافت ارزانترین قیمت ها برای شما شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما