بهترین مرکز پخش کارخانه پتو شادیلون کجاست

کارخانه پتو شادیلون کجاست ؟ کارخانه پتوی شادیلون یکی از فعالان اقتصادی و تجاری صنعت نساجی می باشد که محصولات فراوانی در انواع طرح ها و مدل ها تولید و به بازار عرضه می کند.

مراکز و نمایندگی های فراوانی در نقاط مختلف کشور محصولات این کارخانه را به فروش می رسانند، ولی نکته بسیار مهم این است که کدام مراکز محصولات این کارخانه را با قیمت بهتر و با کیفیت تر به بازار و خریداران محصولات این برند عرضه می کنند.

کارخانه شادیلون محصولات خود را با کیفیت و با قیمت مناسب تولید و عرضه می کند و توانسته است تا به امروز به عنوان یک برند داخلی بسیار موفق و درخشنده باشد و همچنین کالاهای صادراتی بسیار خوبی که در عرصه صادرات موفق بودند را تولید کرده است.

انواع پتو های تولید شده در کارخانه نوبافت شادیلون

انواع پتو های تولید شده در کارخانه نوبافت شادیلون

پتوهای تولید شده در کارخانه نوبافت شادیلون به سه دسته پتوی گلدار، پتوی گل برجسته و پتوی ساده برجسته تقسیم می شود که هر کدام از این پتوها را در اندازه های مختلف پتوی نوزاد، نوجوان، یک نفره و دونفره تولید می کنند و به بازار فروش عرضه می کنند.

کارخانه پتوهای شادیلون در کجا قرار دارد؟

کارخانه پتوهای شادیلون در کجا قرار دارد؟

کارخانه پتوی شادیلون در شهر مشهد قرار دارد که فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است و یکی از بهترین برند های داخلی می باشد در صنعت نساجی کشور بسیار فعال و شناخته شده می باشد.

محصولات این کارخانه با الیاف مرغوب و کاملا استاندارد تولید شده اند و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

سایت خرید عمده پتوهای شادیلون با بهترین قیمت

سایت خرید عمده پتوهای شادیلون با بهترین قیمت

مراکز آنلاین بسیاری در این حوزه فعال هستند؛ ما به شما خرید از مرکزی را پیشنهاد می دهیم که محصولات این کارخانه را طبق تعرفه تعیین شده کارخانه به فروش برساند و به شما امکان یک خرید مستقیم را بدهد پیشنهاد می کنیم.

بازرگانی پاندا یکی از این مراکز با تجربه می باشد که امکان چنین خریدی را در اختیار شما قرار داده است.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما